Bankacılık

Banka giyim ve kozmetik alışverişi fırsatını duyurdu: 100 TL hesaba yatıyor

Yapı Kredi giyim ve kozmetik alışverişine 100 TL Worldpuan hediye kampanyasını duyurdu. 250 TL ve üzeri alışverişe toplamda 100 TL fırsatından yararlanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey mobil bankacılık üzerinden kampanyaya katılım sağlamak.

100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINA NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi’nin Worldcard abonelerine özel başlattığı kampanya Eylül ayının sonuna kadar devam ediyor. Giyim, ayakkabı, aksesuar, kuyumculuk, kozmetik, saat sektörlerine yönelik yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanya devam ediyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Bireysel Kredi Kartı ya da TL Kartı bulunmalıdır.

100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu kampanya Eylül ayı itibariyle kampanyaya katılım sağladıktan sonra alışveriş tutarımı gerçekleştiren kullanıcılar için geçerlidir. Nakit çekim, iade işlemleri, kampanya sürecine dahil edilmiyor. Aynı gün içerisinden ve aynı iş yerinden tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişin ilki kampanya sürecine dahil ediliyor. World Mobile uygulaması aracılığı ile ya da sms ile de kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL Worldpuan kazanabiliyor.

100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya süreci devam ederken tek seferde yapılacak ilk 250 TL ve üzeri alışveriş sonrası her 250 TL ve üzeri alışverişte 20 TL ve toplamda 100 TL Worldpuan kazanılabilir. Katılım sağlanabilmesi için en az açıkta 1 adet Bireysel Kredi Kartı hesabı bulunulması gerekiyor. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 4 Ekim tarihinde hesaba yükleniyor. Kullanılmayan puanlar ise 5 Kasım tarihinde hesaptan geri alınıyor.

100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi’nin giyim alışverişine sunduğu kazanımdan yararlanmak isteyenler World Mobil uygulaması içerisinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak başvuruda bulunabilir. Ardından alışveriş süreci gerçekleştirilir. Sms yolu ile başvuruda bulunmak isteyenler cep telefonu üzerinden başvuru adımlarını takip edebilir. Bunun için cep telefonun mesaj kısmına GİYİM yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarası yazılmalı 4454‘e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Yapı Kredi kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.