Bankacılık

Banka harcadıkça TL kazandıran teklifini paylaştı: E-ticaret alışverişine 200 TL iade!

Garanti BBVA Bonus Kart kullanıcılarına özel e-ticaret alışverişini toplamda 200 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya uygulama üzerinden ya da sms ile katılım sağlanabiliyor.

Garanti BBVA tarafından başlatılan kampanya e-ticaret alışverişlerinde toplamda 200 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılmak isteyenler internet üzerinden belirli sektörlerin markaları ile yapılacak harcamalardan kazanç elde edilebilecek. Kampanyaya dahil edilen işyerleri arasında: N11.com, Hepsiburada.com ve Trendyol.com yerine alıyor.

200 TL BONUS KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Belirli sektörlerde yapılacak olan alışveriş tutarı kampanya dahilindeki işyerinde kullanılmalıdır. Sitelerin mobil uygulamaları ya da web siteleri üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri harcama 40 TL, toplamda 160 TL bonus kazandırıyor. Ödemeler Garantipay uygulaması ile yapıldığında toplamda 200 TL bonus kazanma fırsatı sunuluyor.

200 TL BONUS KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Garanti BBVA tarafından başlatılan kampanya her müşteri için yalnızca bir kere geçerli olup en fazla 200 TL bonus kazandırır. Eylül ayı sonuna kadar devam eden kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru işlemlerinin tamamlanabilmesi için banka müşterisi olduktan sonra yapılacak ilk harcamanın hemen öncesinde BonusFlaş uygulaması cep telefonuna indirilir. Kampanya bulunarak “Hemen Katıl” tuşuna basılır.

Sms yolu ile kampanya katılabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına ONLİNE yazıp 3340‘a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

200 TL BONUS KAZAN KAMPANYASINA KİMLER KATILABİLİR?

Kampanya devam ederken sadece Garanti Bonus kart sahipleri, Bonus Flexi kart, Para Bonus kart, Bonus Genç Kart, Bonus Business Kart sahipleri yararlanabiliyor. İnternet üzerinden yapılacak harcamalar kabul ediliyor. Otomatik fatura ödeme talimatları ya da bonus kullanımları kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Sanal kart ya da ek kart ile yapılacak harcamalar sürece dahil ediliyor.

KAZANILAN BONUS HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanya devam ederken tüm şartları karşılayarak yerine getirenler 200 TL Bonus kazanımını 3 Ekim tarihinde hesabında bulabiliyor. Kullanılmayan bonuslar 4 Kasım tarihinde hesaptan geri alınıyor. Kampanya devam ederken iade ya da iptal işlemleri dikkate alınır. Garanti BBVA kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkına kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.