Bankacılık

Banka hesabı açan 100 TL kazanıyor: Dijitale özel başvuru süresi sona eriyor!

Kuveyt Türk Mobil görüntülü görüşme yolu ile müşteri hesabı oluşturanlara özel 100 TL iade kampanyasını başlattı. Eylül ayının sonuna kadar Kuveyt Türk Mobil müşteri hesabı oluşturanlar yapacakları ilk harcamada 100 TL nakit iade kazanacak.

100 TL NAKİT İADE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Kuveyt Türk’ün başlattığı kampanya 1 Temmuz itibariyle görüntülü görüşme yolunu kullanarak müşteri hesabı oluşturanlara özel tanımlanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için son gün ise 30 Eylül oldu. Bireysel müşteri hesabı açanlar, şahıs firmaları ya da çiftçiler kampanyadan yararlanabiliyor. Kişinin kampanyadan faydalanabilmesi için başvuru sürecindeki “Ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum” alınanı aktif hale getirmesi gerekiyor.

SAĞLAM NAKİT KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kampanya dahilinde sunulan 100 TL iadeyi kullanabilmek için başvurunun hemen ardından onay alan kişiler “Sağlam Nakit Kart” başvurusu yaptıktan sonra kart üzerinden tek seferde ve ilk yapılacak 100 TL ve üzeri harcamanın 100 TL’sini iade olarak hesabında buluyor.

Kuveyt Türk Mobil uygulama üzerinden ya da şube ile başvuru yapılabilir. İnternet alışveriş yapılabilir. Bakiye limitsiz olduğunda ek limit alanı kullanılabilir.

100 TL NAKİT İADE KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Kuveyt Türk’ün sunduğu kampanya tek seferlik bir kazanım olup ilk yapılacak alışverişe özeldir. Müşteriler her kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir ve farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Yalnızca mobil uygulamaya özel sunulan kampanya şube üzerinden yapılacak hesap açılışlarında geçerli değildir. Kampanya 30.000 kişinin katılımı ile sınırlandırılmıştır. Belirlenmiş katılımcı sayısına ulaşıldığında son gününe bakılmaksızın kampanya tamamlanabilir.

Kuveyt Türk’ün bireysel banka müşterilerini sunmuş olduğu bu fırsat üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.

100 TL NAKİT İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kuveyt Türk’ün sunmuş olduğu kampanyadan yararlanabilmek için görüntülü görüşme ile hesap açtırmak isteyenlerin öncelikle:

 • TC vatandaşı olması
 • 18 yaşını doldurması
 • Türkiye’de yaşıyor olması
 • Çipli kimlik kartına sahip olması gerekiyor.

Ardından yapılması gerekenler sırasıyla şu şekildedir:

 • Kuveyt Türk Mobil uygulaması cep telefonuna indirilir.
 • Ana ekranı üzerinde yer alan “Müşteri Ol” butonuna basılır.
 • Başvurusu formu doğru bilgilerle doldurulur.
 • Ardından bir sonraki aşamada uygulama yönlendirmesi ile çipli kimlik kartının arka ve ön yüzü okutulur.
 • Telefon kimliğe yaklaştırılarak NFC özelliği aktif hale getirilir.
 • Bir sonraki adımda kişinin tespit edilebilmesi için kameraya yüz gösterildikten sonra ekranda yer alan sözleşme onaylanır.
 • Son aşamada müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme başlatılarak hesap açılışı gerçekleşir.
 • Sunulan geçici şifre ile uygulamaya yeniden giriş yapılabilir ve Sağlam Nakit Kart başvurusu sağlanabilir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.