Bankacılık

Banka kaçırılmayacak borç erteleme fırsatını duyurdu: Başvuru süresi sona eriyor

Yapı Kredi tüm ihtiyaçlar için 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyasını duyurdu. Eylül ayında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan yıl sonunda ödemelere başlıyor. Evlenecekler, evini yenileyecekler, üniversite öğrenimi için farklı bir şehre taşınacaklar, ilkokul öğrencilerini kırtasiye masrafını karşılamak isteyenler anında nakit ihtiyacını destekleyecek olan kampanyayı Yapı Kredi tüm banka müşterilerine özel olarak paylaştı.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASINDANDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi kampanyasını mobil şube ya da internet şubesi üzerinden yapılacak başvurularla değerlendirmeye alıyor. Kampanya kapsamında 3 aya kadar ertelemeli kredi en fazla 90 gün kadar ertelenebiliyor. Bankanın sunmuş olduğu fırsat erteletme dönem faizi ile beraber hesaba yansıtılacak olup 36 aya kadar vade fırsatı ile aylık taksitlerle geri ödenebiliyor.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Acil nakit ihtiyacını karşılamak için sunulan kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin banka müşterisi olması gerekiyor. Yapı Kredi Mobil ya da internet şubesi üzerinden “Kampanya” kısmı aracılığı ile “3 ay ertelemeli kredi” kampanyasına başvuruda bulunulabilir. Kampanya seçimi yapıldıktan hemen sonra kredi açılış günü ilk taksit tarihi net olarak öğrenilebilir.

Yapı Kredi Mobil şubeye TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yapılarak görüntülü görüşme sonrası başvuru sağlanabilir. Ardından 3 ay ertelemeli kredi başvurusu uygulama içerisinden yapılabilir.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Banka tarafından daha önceden tanımlanmış limiti bulunanlar ancak limit kadar kredi kullanabiliyor. Banka politikası çerçevesinde yapılan değerlendirme sonucu uygun bulunanlar kampanyadan yararlanabiliyor. Başvuru olumsuz sonuçlanabiliyor ya da belirtilen tutarın altında onay alabiliyor.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ DİJİTALE ÖZEL BAŞVURU

Yapı Kredi’nin sağladığı 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sadece mobil başvuruya özel değerlendiriliyor. Şubesiz kredi başvurusu menüsü üzerinden “3 aya kadar ertelemeli kredi” seçeneği tercih edilerek süreç tamamlanabiliyor. Banka sunmuş olduğu kredi kapsamında koşullarda değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu kapsamında kişiye ait TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu talep edildikten sonra çalışma bilgileri isteniyor. Başvuru adımları kısa sürede tamamlanılarak “3 ay ertelemeli” krediden anında yararlanılabiliyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.