Bankacılık

Banka kartı başvurusu yapan aidat ücreti ödemeyecek: Aranan tek şart!

ING Bank Turuncu Ekstra’ya özel kredi kartı başvurusunda yıllık aidat ödemesi almıyor. 12 ay boyunca devam edecek kampanyada belirli harcama sözünü verenler ve bu sözü karşılayanlar yararlanabilecek.

Aylık düzenli alışverişini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapanlar kazanıyor. Vadesiz TL hesabı üzerinden farklı sektörler de yapılacak olan 1.250 TL ve üzeri harcamalar ya da fatura ödemeleri Turuncu Ekstra’lıya özel avantajlar sunuyor. Faturaya ek kredi kartı ücreti ödemeye gerek kalmadan alışveriş süreci daha kaliteli hale getiriliyor.

TURUNCU EKSTRA AİDATSIZ KART KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikle banka müşterisi olup Turuncu Ekstra hesabı oluşturması gerekiyor. ING Kredi Kartı sahibi olan müşteriler bu faydadan yararlanabilecek. ING Mobil uygulama içerisinde yer alan “Kampanyalar” alanı ile kart talebinde bulunabilir. 12 ay boyunca Turuncu Ekstra hesabı üzerinden en az 1.250 TL harcama yapılması şartı aranıyor.

TURUNCU EKSTRA AİDATSIZ KART KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kredi kartı kullanımına devam edilirken kart ücreti hesaba yansıtılır. Ancak aylık ekstreye “Kart ücret iade” başlığı ile özel bir açıklama yapılarak alınan tutar otomatik olarak hesaba geri iade edilir. Kampanya dönemi devam ederken ilk kez kredi kartı alacaklar bu kampanyadan yararlanabiliyor.

TURUNCU EKSTRA AİDATSIZ KART KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan 12 aylık dönem sona erdikten sonra da yararlanmaya devam edilebilir. Her yıl 12 aylık süreçler halinde şart yerine getirildiğinde kart ücreti kişinin hesabına iade edilir. 12 aylık dönem içerisinde verilen söz yerine getirilmeyen aylar kişinin hesabından düşülür ve ona göre bir ücret yansıtılabilir.

Kampanyaya yararlanma süreci katılım sağlanıldıktan hemen sonra başlatılır. Her yıl belirlenmiş olan aylık harcama limiti değişebilir. Güncel harcama limitine ING Bank’ın web sitesi üzerinden ulaşılabilir. ING sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.