Bankacılık

Banka kartı ile alışveriş yapan 150 TL kazanıyor: Aylık gıda harcamasını ucuza yapmak için son günler

Ziraat Bankası Bankkart sahipleri aylık gıda alışverişlerini indirimli olarak yapabiliyor. Market alışverişine özel toplamda 150 TL Bankkart lira hediye ediliyor. Ziraat Bankasının Bankkart sahiplerine sunmuş olduğu kampanyadan yararlanabilmek için son 4 gün. Market alışverişlerine 150 TL Bankkart lira hediye edilecek.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Ziraat Bankası Bankkart anlaşmalı sektörlerde geçerli 150 TL Bankkart lira hediye ediyor. Tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 25 TL toplamda 150 TL kazanılabiliyor. 31 Ağustos tarihinde son bulacak olan kampanyadan mobil uygulama aracılığı ile ya da sms ile başvuru yapılarak kazanç elde edilebilir.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Alışveriş yapılabilecek sektörler arasında market, kasap, manav, bakkal ve şarküteri alanları yer alıyor. Bankkart Mobil üzerinden başvuruda bulunmak isteyenlerin “Kampanyaya Katıl” tuşuna basması yeterlidir. Yapılacak olan harcamanın daha sonra gerçekleştirilmesi gerekir. E-ticaret işlemleri kampanya sürecine dahil değildir.

Yapılacak olan harcama öncesinde sms ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına MARKET yazarak 4757‘ye kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

KAZANILAN 150 TL BANKKART LİRA NE ZAMAN HARCANABİLİR?

Ziraat Bankası’nın başlatmış olduğu kampanyadan yararlanabilmek için tüm koşulları yerine getirenler kampanya şartlarını yerine getirdiği anda gerekli olan tutarı hesaplarında görebilecek. Toplamda en fazla 150 TL kazanılabiliyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANAMAZ?

Karta para yükleme işlemleri kampanya sürecinde dahil edilmiyor. İptal ya da iade işlemlerinde ya da nakit çekim işlemlerinde kampanyadan yararlanılamıyor. Katılımlar sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Bankkart Business ya da Bankkart ücretsiz ürünleri ile yapılacak alışverişler kampanya sürecine dahil edilmiyor. Ziraat Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.