Bankacılık

Banka müşterisine 30 adet İphone 13 kazandırıyor! İlk kez müşterisi olan çekilişe katılıyor

Akbank Mobil uygulamaya özel müşteri hesabı oluşturana iPhone 13 cep telefonu kazanma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında uygulama içi katılımlar 1 adet iPhone çekiliş hakkı kazanmayı destekliyor.

Akbank’ın tüm mobil müşterilere sunduğu kampanya 25 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Kampanya bitimine sayılı günler kala mobil bankacılık uygulaması üzerinden çekilişe katılma şansı hala devam ediyor.

İPHONE 13 ÇEKİLİŞİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank’ın sunduğu iPhone 13 cep telefonu kampanyasına katılmak isteyenlerin uygulama içerisinden “Hemen Katıl” butonuna basarak 1 adet çekiliş hakkı kazanması mümkün oluyor. Akbank müşterisine özel 30 adet iPhone 13 cep telefonundan birini kazanabilmek için çekiliş gününe kadar tek tıkla başvuru yapılabiliyor.

İPHONE 13 ÇEKİLİŞİ KAMPANYASINA KİMLER KATILABİLİR?

Akbank 25 Eylül tarihinde noter huzurunda çekilişle iPhone 13 hediye edecek. Cihazın teknik özellikleri de belli oldu. iPhone 13 Midnight 128 GB cep telefonunu hediye ediyor. Akbank Mobil için uygulaması içerisinde tanımlı olan müşteriler kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Her müşteri bir kere çekiliş hakkı kazanıyor. Katılım sadece Akbank Mobil üzerinden yapılabiliyor. Milli Piyango idaresinin izniyle düzenlenen kampanya üzerinde Akbank koşulları değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

İPHONE 13 MODELİNİN NAKİT DEĞERİ

Akbank tarafından çekilişle hediye edilecek olan iPhone 13 modelinin nakit değeri belli oldu. Yalnızca 30 adet çekilişle hediye edilecek olan iPhone 13’ün nakit değeri 22.499 TL hat ve kart hariç olarak kişi hediye edilecektir. Çekiliş 5 Ekim tarihinde yapılacak olup “Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri” İstanbul/Küçükçekmece alanında yapılacaktır.

İPHONE 13 ÇEKİLİŞİNİ KAZANANLAR NE ZAMAN DUYURULACAK?

Kazanan talihliler 7 Ekim tarihinde Takvim Gazetesi üzerinden duyurulacaktır. Asil kazananlar 22 Ekim, yedek kazananlar ise 16 Kasım tarihinde başvuru yapmış olmaları gerekiyor. İsim, soyisim, cep telefonu numarası eksiksiz bir şekilde yer alanlar süreçte hediyeyi adresinde bulabilecek. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamıyor. Bankada tanımlı olan bireysel kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı ödemelerinde yasal takibe takılanlar kampanyaya katılıp kazansa dahi ikramiyeden yararlanamıyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.