Bankacılık

Banka promosyon kampanyasını güncelledi: Emekliye özel teklif karşılıksız 8 bin TL sunuyor

TEB emeklilere özel 8.000 TL’ye varan promosyon kampanyasını duyurdu. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bankaya gelerek emekli maaş hesabı oluşturması yeterli oluyor. Üstelik 500 TL’ye kadar nakit ödülü kazanımı promosyona ek olarak sunuluyor.

TEB’in banka emekli müşterisine özel sunduğu kampanya 1 Eylül tarihi itibariyle emekli olan müşteriler için geçerli oluyor. 3 yıl boyunca bankada kalma sözü veren ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatında bulunan bu tutarı almaya hak kazanıyor.

NAKİT PROMOSYON KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Banka müşterisi olup emekli yakınını davet eden ve davet edilen emekli aynı anda kazanıyor. Davet kodu paylaşımı ile yakınını bankaya getiren 250 TL toplamda 500 TL nakit ödül kazanıyor. Bankaya gelen emekli 3 yıl boyunca bankada kalma sözü verdiğinde ve 2 yeni otomatik fatura ödeme talimatı oluşturduğunda 8.000 TL promosyondan yararlanıyor. Kazanırken kazandıran kampanya yalnızca fatura ödeme talimatı verildiğinde geçerli oluyor. Faturalardan birinin elektrik faturası olması gerekiyor. Otomatik fatura ödeme talimatı verildikten sonra iptal edildiğinde ek olarak sunulan promosyon kişiden iade olarak geri alınıyor.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

TEB emekliye özel promosyon fırsatından yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden CEPTETEB şubeleri aracılığıyla ya da bireysel internet şubesi ile başvuruda bulunabiliyor. Kampanyaya ek taahhütname dijital ortamda onaylanabiliyor. İlk kez emekli olacaklar SGK tarafından sunulan “Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt” belgesindeki banka tercihini TEB yapabilir. Emekli maaşını taşımak isteyenler ise CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden başvuru sağlayabilir.

NAKİT PROMOSYON KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

TEB emeklilere özel sunduğu promosyon teklifinin yanında EFT/Havale ve Fast işlemleri için kolaylık sunuyor. Yıl içerisinde kredi kartı ile 4.500 TL’ye kadar bonus kazanma fırsatı sağlıyor. Kişiye özel sigorta paketleri anında hazırlanıyor. Herhangi bir gelir belgesine ya da kefile ihtiyaç duymadan ihtiyaç kredisi, taşıt ya da konut kredisi başvurusunda bulunulabiliyor. Üstelik daha uygun faiz fırsatları ile kredi talep edilebiliyor. Marifetli hesap başvurusunda bulunanlar günlük faiz oranları üzerinden yatırımlarını çoğaltmaya devam edebiliyor.

Emekli promosyon ödemesi:

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alana 5.500 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL emekli aylığı alana 6.750 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alana 8000 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.