Bankacılık

Banka resmen duyurdu: Giyim ve kozmetik alışverişine 100 TL kazandırıyor

Yapı Kredi Worldcard kullanıcılarının giyim ve kozmetik alışverişine 100 TL Worldpuan hediye ediyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin belirli alışveriş tutarını gerçekleştirdikten sonra mobil uygulama üzerinden başvurması yeterlidir.

100 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi giyim ve kozmetik sektörü üzerinden yapılacak ilk 250 TL ve üzeri alışverişten sonraki 250 TL ve üzeri alışverişe 20 TL toplamda 100 TL Worldpuan hediye ediyor. 30 Eylül’de son bulacak kampanyadan yararlanabilmek için World Mobil uygulama üzerinden ya da sms ile katılım sağlanabilir.

100 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi Worldcard kullanıcılarına özel sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvuruda bulunması gerekiyor. Gerekli harcamanın ardından başvurunun gerçekleştirilmesi yeterlidir.

Başvuruda bulunmak isteyenler Word Mobile uygulamasını cep telefonuna indirerek “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Sms yoluyla kampanya katılmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına GİYİM yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasını ekleyip 4454‘e kısa mesaj olarak iletilmelidir.

100 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyanın geçerli olduğu sektörler; giyim, aksesuar, çok katlı mağazalar, saat, kozmetik ürünleri, ayakkabı, kuyumculuk, optik sektörlerinde geçerlidir. Yapı Kredi Bireysel Kredi kartı ya da Bireysel TL kartı ile kampanyaya katılınabilir. Nakit çekim ya da iade işlemi kampanyaya dahil edilmiyor.

Her müşteri en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir. Yapı Kredi Bankası istediği zaman sunmuş olduğu kampanya üzerine değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

KAZANILAN 100 TL WORLDPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanya süresi boyunca kazanılan Worldpuanlar 4 Ekim tarihinde hesaba yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 4 Kasımdır. Kullanılmayan Worldpuanlar hesaptan geri alınır. Worldpuan yüklemesinin yapılabilmesi için açıkta en az 1 adet bireysel kredi kartı ya da banka kartı bulunmalıdır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.