03 Aralık 2019 Salı 22:38
Hangi Bankalarda Hoşgeldin Faizi Veriliyor? 2019 En Yüksek Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar ve 10.000 TL Mevduatta 32 Günlük Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Hoşgeldin faizi veren bankalar halen en yüksek vadeli hesap faiz oranları ile müşterilerine hizmet veren bankalar olmaya devam ediyor. Özel bankalarla birlikte kamu bankaları tarafından da sunulan hoşgeldin faizi dikkate alındığında, güncel banka mevduat faiz oranları 2019 baştan aşağı değişiyor. 32 günlük en yüksek mevduat faizi veren bankalar 2019 listesindeki ezberleri bozan bankaların mevduat faiz oranları ise haberimizde etraflıca araştırılarak sizler için bir araya getirildi.

HOŞGELDİN FAİZİ VEREN BANKALAR 2019

Hoşgeldin faizi veren bankalar müşterilerine en yüksek mevduat getirisi sunuyor. Müşterilerine en yüksek mevduat faiz oranları ile hizmet sunan hoşgeldin faizi veren bankalar şunlardır:

•    ING Bank
•    Denizbank
•    Garanti BBVA
•    Alternatif Bank
•    Fibabanka
•    Akbank
•    QNB Finansbank
•    HSBC

EN YÜKSEK HOŞGELDİN FAİZİ VEREN BANKALAR VE MEVDUAT FAİZ ORANLARI 2019 (32 GÜNLÜK)

En yüksek hoşgeldin faizi veren bankalar listesi ile vadeli hesaplar daha fazla faiz getirisi sunar. En yüksek mevduat faiz oranlarını da müşterilerine sunan hoşgeldin faizi veren bankaların güncel mevduat faiz oranları ise aşağıdan takip edilebilir.

32 Günlük Vakıfbank Hoşgeldin Faizi

Vakıfbank’ta hoşgeldin faizi gecelik mevduat hesabında verilir. 32 günlük Vakıfbank mevduatlarında hoşgeldin faizi uygulanmamaktadır. 32 günlük Vakıfbank mevduat faiz oranı ise %9,50’dir.

32 Günlük Halkbank Hoşgeldin Faizi

Halkbank’ta hoşgeldin faizi uygulaması bulunmamaktadır. Halkbank’ın 32 günlük mevduat faizi oranı ise %10,25’tir.

32 Günlük Denizbank Hoşgeldin Faizi

Denizbank’ın hoşgeldin faizi oranı %13’tür. 32 günlük mevduatlarda Denizbank %13 hoşgeldin faizi ile birlikte en yüksek mevduat faizi veren bankalar arasında yer alır.

32 Günlük ING Bank Hoşgeldin Faizi

ING Bank’ta hoşgeldin faizi %12’dir. ING Bank’ın hoşgeldin faizi, Turuncu Ekstralı’lar için %14 olarak uygulanır. Tam 1 boyunca ING Bank’tan %14 mevduat faiz oranı ile birikimleri değerlendirmek mümkündür.

32 Günlük Alternatif Bank Hoşgeldin Faizi

Alternatif Bank’ın hoşgeldin faizi %13,25’tir. Altenatif Bank VOV hesap açılışı ile tanışma faizi olarak sunulan bu oran ile mevduatınıza yüksek faiz getirisi elde edebilirsiniz.

32 Günlük Garanti Bankası Hoşgeldin Faizi

Garanti Bankası’nda hoşgeldin faiz oranı %12’dir. 32 günlük vadeli hesaplar için Garanti Bankası’nın hoşgeldin faizinden yararlanabilirsiniz.

32 Günlük Fibabanka Hoşgeldin Faizi

Fibabanka’da hoşgeldin faiz oranı %13,50’dir. Fibabanka’dan açılacak Kiraz Hesap ile faydalanılan hoşgeldin faizinin süresi ise 30 gündür. 32 günlük mevduatlar için Fibabanka’nın hoşgeldin faizi uygulaması yoktur.

32 Günlük Akbank Hoşgeldin Faizi

Akbank’ta hoşgeldin faizi %11,25’tie. Serbest hesap açılışı ile tanışma faizi adıyla sunulan hoşgeldin faizinin süresi 45 gündür. 32 günlük mevduat hesapları için Akbank’ta yüksek faiz getirisinden yararlanılabilir.

32 Günlük QNB Finansbank Hoşgeldin Faizi

QNB Finansbank’ın hoşgeldin faizi %12,20’dir. 110 gün süreli vadeli hesaba kadar kullanımına izin verilen QNB Finansbank hoşgeldin faizinden, 32 günlük vadeli hesaplar için yararlanabilirsiniz.

32 Günlük HSBC Hoşgeldin Faizi

HSBC’de hoş geldin faizi %12’dir. 2.000 TL ile 250.000 TL aralığında bulunan mevduatlar için %12 hoşgeldin faiz oranından yararlanabilirsiniz.

32 GÜNLÜK MEVDUAT HESABI HOŞGELDİN FAİZİ HESAPLAMA

32 günlük mevduatlarda hoşgeldin faizi hesaplanarak en yüksek mevduat faizi veren banka bilgisine ulaşılabilir. Aşağıdan 10.000 TL tutarında mevduatlar için bankaların 32 günlük hoşgeldin faiz oranları kullanılarak net faiz kazancına ulaşılmıştır.

32 Günlük ING Bank Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

ING Bank’ta hoşgeldin faizi ile 32 günlük mevduat faiz getirisi hesaplaması 104,33 TL olarak bulunur.

32 Günlük Denizbank Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Denizbank’ın 32 günlük hoşgeldin mevduat faizi hesaplaması ile elde edilen net faiz kazancı 96,88 TL olarak bulunur.

32 Günlük Alternatif Bank Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Alternatif Bank 32 günlük mevduat faizi hesaplamasında hoşgeldin faizi kullanılarak 98,74 TL mevduat getirisi sonucuna ulaşılır.

32 Günlük Garanti Bankası Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Garanti Bankası’nda 32 günlük mevduat faizi hesaplaması için hoşgeldin faizi kullanıldığında 89,42 TL net faiz kazancı hesaplanır.

32 Günlük Akbank Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Akbank’ta 32 günlük hoşgeldin faizi kullanılarak mevduat faizi hesaplaması sonrası 83,84 TL net faiz kazancına ulaşılır.

32 Günlük QNB Finansbank Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

QNB Finansbank’ın hoşgeldin faizi ile mevduat faizi hesaplamasında 90,92 TL faiz getirisine ulaşılır.

32 Günlük HSBC Mevduat (Vadeli Hesap) Hoşgeldin Faizi Hesaplama

HSBC hoşgeldin faizi ile 32 günlük mevduat faiz hesaplamasında 89,42 TL net faiz getirisi sonucu bulunur.

EN YÜKSEK HOŞGELDİN FAİZİ VEREN BANKA HANGİSİ?

En yüksek hoşgeldin faizi veren banka ING Bank’tır. 1 yıl boyunca ING Bank’ın %14 hoşgeldin faiz oranından yararlanarak birikimlerinize değer katabilirsiniz.

32 GÜNLÜK EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA HANGİSİ?

32 günlük en yüksek faiz veren banka ING Bank’tır. %14 hoşgeldin faizi ile birlikte ING Bank, %13,75 faiz veren Burgan Bank’tan daha yüksek faiz oranı ile mevduatları değerlendirme fırsatı tanır.

Bankaların güncel TL ve döviz mevduat faiz oranları, en yüksek mevduat faizi veren banka bilgisi ve farklı tutarlarda mevduatlar için mevduat faizi hesaplama işlemleri için https://gazetebanka.com/haberi/para linki üzerinden Para sayfamıza ulaşabilirsiniz.

GazeteBanka.Com Haberleri Kaynak Link Verilmeden Kullanılamaz.

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Instagram Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Twitter Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.