Bankacılık

Bankaya arkadaşını davet eden 1000 TL ödül kazanıyor! Başvuru süreci devam ediyor… Kampanyaya nasıl başvurulur?

Aktif Bank, Mobil müşterilerine özel tanımladığı yeni kampanyası ile dikkat çekiyor. Arkadaşını N Kolay'a davet eden Aktif Bank mobilliler, 1.000 TL tutarlı ödülden yararlanabiliyor.

Aktif Bank Mobil müşterilerine özel arkadaşını N Kolay’a davet eden ödülü kazanıyor. Aktif Bank üzerinden N Kolay hesap açılışı yapanlar yakınlarını davet ettiklerinde 1000 TL’ye kadar ödül kazanma fırsatını yakalıyor. 1000 TL tutarındaki ödülden yararlanmak isteyenlerin kimlik tespit sürecini tamamlaması, online görüntülü görüşme yolu ile müşteri olma adımını gerçekleştirmesi gerekiyor.

KAMPANYADAN HER KİŞİ İÇİN NE KADAR KAZANILIR?

Arkadaşlarını bankaya getiren ve N Kolay hesap açılışı için davet linki gönderenler kişi başına 100 TL toplamda 1000 TL ödül kazanıyor. Belirli şartlar karşılandığında kısa sürede kampanyaya katılım sağlanabilir.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Aktif Bank’ta N Kolay hesabı bulunanlar kazançlı çıkıyor. Kişiye özel davet kodu paylaşımı ile kısa sürede 1000 TL’ye kadar ödül kazanılabiliyor. Bunun için yapılması gereken tek şey davet kodunu arkadaşınla paylaşmak. Paylaşılan kod üzerinden görüntülü görüşme ya da kurye yolu ile kimlik tespiti sağlanmalı ve hesap açılışı gerçekleşmelidir. Link üzerinden yapılan hesap açılışları kabul edilecektir. Paylaşılan kodun 30 gün içerisinde sisteme girilerek müşteri olma adımının tamamlanması gerekiyor. Kimlik tespit süreci görüntülü görüşme yolu ile sağlanabiliyor. İstendiğinde kimlik tespiti kurye yolu ile de kısa sürede gerçekleşiyor.

KAZANILAN TUTAR HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Link paylaşımı yapıldıktan sonra başvuru yapmak için ve banka hesabı oluşturmak için işlemler tamamlandığı anda bir sonraki gün sanal kartın içerisine kazanılan tutar yüklenir. Sanal kart oluşturabilmek için de yine N Kolay uygulaması kullanılmalıdır. Sanal kart içerisine yüklenecek tutarın harcanması mümkün oluyor. Bunun için N Kolay uygulaması cep telefonuna indirilir. “Kartlar menüsü”ne geçiş yapılır. Burada “yeni bir sanal kart oluştur” alanı ile işlem kısa sürede tamamlanır.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya kapsamında her kişi arkadaşı başına 100 TL toplamda 1000 TL ödül kazanabiliyor. Davet kodu gönderilen kişi 18 yaşından büyük ve 55 yaşından küçük olmalıdır. Aktif Bank ile sunulan N Kolay Davet Kodu kampanya tarihleri dışında Aktif Bank’ın müşterisi olan kişiler için geçerli değildir. Daha önceden banka ile hesap ilişiği bulunmaması gerekir.

KAMPANYANIN DETAYLARI BELLİ OLDU!

Kişi davet kodunu oluşturduktan sonra davet ettiği arkadaşı müşteri olma adımını tamamlamalıdır. 21 Temmuz tarihinde başlatılan kampanya bu tarihten önce geçerli değildir. Daha önceki bir tarihte arkadaş daveti aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanmışsa sunulan ödülden yararlanılamaz. Aktif Bank N Kolay hesap açılışı ile ödül kazanma kampanyası kapsamındaki tüm hakları kendinde saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.