Bankacılık

Bayrama Sayılı Günler Kala İhtiyaç Sahiplerine Müjde! Yüzde 0 Faizli 7.500 TL Kredi Tutarı Hesaba Yatacak

İhtiyacı olanlar için bayram öncesindeki dönemde Akbank müjdeyi duyurdu. Faiz kredi fırsatı ile geri ödeme aylık taksitlerle yapılabilecek. Akbank’ın müşterilere özel 7.500 TL’ye kadar faizsiz nakit avansı için son günlerine yaklaşıyor.

İhtiyaç Sahiplerine Faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Bankaların Temmuz ayı kampanyaları kapsamında başlattığı yeni kredi kampanyaları bayram dönemi ile aynı sürece denk geliyor. 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak Akbank kampanyasından tüm müşteriler yararlanabilecek. Acil nakit ihtiyacı olanlar, yeni iş kuracak olanlar sağlık, konut, eğitim kredisi fırsatından %0 faiz ile yararlanabilecek.

Faizsiz Nakit Desteği Ne Zaman?

Akbank taksitli nakit avans sistemini müjde olarak duyurdu. 7.500 TL’ye kadar talep edilecek taksitli nakit avans için ek faiz istenmeyecek. Kampanyanın son gününe kadar başvuru yapılabilir. 1 Temmuz tarihinde başlatılan kampanya 31 Temmuz tarihinde son bulacak. Kampanyaya katılanlar uygulama indiriminden sağlanabilecek.

Faizsiz Nakit Avansa Nasıl Başvurulur?

Akbank mobil uygulaması üzerinden kayıt işlemlerini kabul ediyor. Akbank mobili cep telefonuna indirdikten sonra “Akbanklı olmak istiyorum” adımı kullanılmalı ve devam et butonuna basılmalıdır. İlk kez ve uzaktan Akbanklı olacak kişiler için işlemler tamamlandığında mobil üzerinden kartı takarak Akbanklı olma sürecini tamamlayabilir. Mobil üzerinden yapılacak başvurularda müşteri hizmetleri ile yapılacak görüntülü görüşme sonrasında kısa sürede banka müşterisi olunabilecek. Süreçte hata alan ve işlemi yarım kalanlar şubeler aracılığı ile katılımını devam ettirebilecektir.

Kimler Yararlanacak?

Faizsiz kredi fırsatından 1 Temmuz tarihinden önce Akbank kartı bulunmayan müşteriler yararlanabilecek. Axess kart ya da Wings kart sahipleri bu fırsattan yararlanacak. 1 Temmuz tarihinden 15 Ağustos tarihine kadar ilk kez Akbank’lı olanlar bu fırsattan yararlanacak.

Kampanya kapsamında banka teslimatı kurye aracılığı ile gerçekleşecek. Belge işlemlerinin tamamlanması da yine evrakların bankaya ulaşması ve sonrasında sağlanacak. Katılım işlemi tamamlandıktan sonra talep edilecek kredi kartı sonrasında faizsiz nakit avans için başvuru yapılabilecek.

Akbank Taksitli Nakit Avans Limiti

Akbank 7.500 TL’ye kadar 6 aylık vade süreci ile taksitli nakit avans sistemi’nden %0 faiz oranı ile yararlanılabilecek. Bireysel kart üzerinden tanımlı taksitli avantaj işlemi sağlanabilecek. Kampanya süresi devam ederken her Akbanklı yüzde 0 faizli taksit nakit avans fırsatından en fazla bir kere yararlanabilecek.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.