Ekonomi

Benzin uzun aradan sonra 20 TL’nin altına geriliyor: Benzin indirimi sonrası piyasalarda son durum! İstanbul, İzmir, Ankara güncel akaryakıt fiyatları…

Yakıt fiyatlarındaki alım artarken benzin ve motorindeki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda peş peşe yapılan zamlar sonrasında indirim haberi araç sahiplerini sevindirdi. 31 Ağustos Çarşamba günü itibariyle motorin, LPG, benzin fiyatları güncel olarak piyasalara yansıdı.

MOTORİNE PEŞ PEŞE ZAM!

Motorin fiyatına yönelik geçtiğimiz günlerde 95 kuruşluk zam uygulandı. Ardından bir hamle daha yapılarak 87 kuruşluk zam haberi geldi. Üst üste yapılan zamlar sonrasında geçtiğimiz günlerde benzin fiyatına yönelik sevindirici bir haber araç sahiplerine verildi.

İNDİRİM SONRASI 20 TL’YE GERİLEDİ!

Üste gelen zamlar sonrasında piyasaları ferahlatan benzin indirimi 1 lira 04 kuruş olarak yansıdı. 30 Ağustos Salı günü itibariyle başlayan benzin indirimi sonrası 20 TL’ye kadar gerileme yaşandı. Akaryakıt fiyatlarının güncel tablosu vatandaşlar tarafından merak edildi.

MOTORİN NE KADAR OLDU?

Motorine uygulanan zamlar sonrasında piyasalar henüz sessiz. 25 Ağustos Perşembe günü motorin fiyatlarına 95 kuruşluk zam uygulanmıştı. Çok geçmeden bu tutara 87 kuruşluk zam daha eklendi. Gelinen son noktada motorine yönelik indirim ya da zam haberleri henüz duyulmadı. Benzinin litre fiyatında hareketlilik sürüyor.

İNDİRİM SONRASI BENZİNİN LİTRE FİYATI NE KADAR OLDU?

Yapılan son benzin indirimi ile İstanbul’da ortalama 21,15 TL olan benzin 20,14 TL’ye kadar düştü. Uygulanan son zamlar sonrasında İstanbul’da motorinin litre fiyatı ise 26,93 TL’ye ulaştı.

İSTANBUL GÜNCEL BENZİN, MOTORİN, LPG FİYATI

  • İstanbul benzinin litre fiyatı 20,14 TL
  • İstanbul motorinin litre fiyatı 26,93 TL
  • İstanbul LPG’nin litre fiyatı 11,02 TL

ANKARA GÜNCEL BENZİN, MOTORİN, LPG FİYATI

  • Ankara benzinin litre fiyatı 20,25 TL
  • Ankara motorinin litre fiyatı 27,02 TL
  • Ankara LPG’nin litre fiyatı 11,34 TL

İZMİR GÜNCEL BENZİN, MOTORİN, LPG FİYATI

  • İzmir benzinin litre fiyatı 20,25 TL
  • İzmir motorinin litre fiyatı 27,02 TL
  • İzmir LPG’nin litre fiyatı 11,14 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.