Bankacılık

Beş ev Vakıfbank’tan satışa kondu; 600 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılan evler akılları baştan aldı! Üstelik, İzmir’de…

İcralık ilanlara olan ilginin artmasıyla birlikte bankaların satışa koyduğu uygun fiyatlı konut takibi de kaçınılmaz oldu. Bu ay İzmir’den beş konut satacak olan Vakıfbank, 600.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İcradan satışa çıkardığı gayrimenkulleri kendi web sitesi üzerinden satışa sunan Vakıfbank, bu ay itibariyle İzmir ilinden 5 konutun ihalesini başlattığını duyurdu. Konutlardan ikisi 600 bin TL’den ihaleye açılırken; diğer ikisi 1,5 milyon TL’den, sonuncusu ise 4 milyon 250 bin TL’den ihaleye çıktı.

VAKIFBANK’TAN 600 BİN TL’YE İZMİR’DE İKİ DAİRE SATIŞTA

Satışa çıkardığı daireler ilişkin kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendiren Vakıfbank, satışa koyduğu İzmir konutlarında da aynı bilgilendirmeyi gerçekleştirdi. Bu bilgilendirmeye göre Vakıfbank, 600’er bin TL ihale başlangıç bedeline sahip iki ayrı konutu İzmir’den satışa çıkardı. İhale başlangıç bedeli 600 bin TL olan ilk konut İzmir ilinin Konak ilçesinin Ulubatlı mahallesinden satışa çıktı. Genişliği 100 metrekare olan bu dairenin oda sayısının ise, 1+1 olduğu öğrenildi. Öte yandan ihale başlangıç bedeli 600 bin TL olan ikinci daire İzmir ilinin Tire ilçesinin Yeni mahallesinden satışa kondu. Genişliği 84 metrekare olan bu dairenin oda sayısı ise Vakıfbank tarafından 2+1 olarak açıklandı.

VAKIFBANK, İZMİR’DEN 1,5 MİLYON TL İHALE BAŞLANGIÇ BEDELİ İLE İKİ DAİRE SATIŞA KOYDU

Vakıfbank, İzmir’den satışa çıkardığı iki konut için de ihale başlangıç bedeli olarak 1,5 milyon TL’yi belirledi. Konutlardan ilkinin İzmir ilinin Çiğli ilçesinin Küçük Çiğli mahallesinde yer aldığı öğrenilirken; diğer konutun ise İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet mahallesinde bulunduğu öğrenildi. Çiğli ilçesindeki konut için detaylı bir bilgi veren Vakıfbank, konutun 131 metrekarelik ve 3+1 oda sayısına sahip bir apartman dairesi olduğunu açıkladı. Öte yandan Vakıfbank, Karşıyaka ilçesindeki konutun ise, 2+1 oda sayısına sahip 120 metrekarelik bir dubleks apartman dairesi olduğunu kamuoyu ile paylaştı.

VAKIFBANK’IN İZMİR’DEKİ EN PAHALI KONUTU 4 MİLYON 250 BİN TL

İzmir’den satışa koyduğu son konutu İzmir ilinin turistik ilçelerinden biri olan Urla’dan satışa çıkaran Vakıfbank, ilçenin Kalabak mahallesinde yer alan bir villa için ihale sürecini başlattı. Bölgede yer alan villanın genişliğini 241 metrekare olarak ilan eden Vakıfbank, oda sayısını ise, ilan detayına 5+1 olarak ekledi. Öte yandan Vakıfbank’ın bu konut için istediği ihale başlangıç bedeli 4 milyon 250 bin TL oldu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.