Editörün SeçimiEkonomi

BIMAS, KORDS, THYAO, YATAS hisse önerileri ve borsa yorumları! İşte Tacirler Yatırımın 7 Temmuz 2022 hisse önerileri ve piyasa yorumları

Tacirler Yatırım 7 Temmuz 2022 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli paylaşılan teknik analiz bülteninde borsa yorumlarını aktaran aracı kuruluş; BIMAS, KORDS, THYAO ve YATAS hisse senetlerini önerdi.

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı!  7 Temmuz tarihli teknik analiz bülteni aracılığı ile yükseliş beklenen dört hisse senedi paylaşılırken, Borsa İstanbul (Bist100) yorumlarına da yer verildi.

7 TEMMUZ 2022 BORSA YORUMLARI

Dün sabah pozitif açılış gerçekleştiren BIST100 endeksi, gün içi yatay seyrini korudu ve seans kapanışa doğru gelen alımlarla günü yüzde 1,56 yükselişle 2.408,15 puandan kapattı. Dün ulaştırma sektörü yüzde 2,86 primle yükselişe öncülük ederken, diğer sektörler de yükselişe destek verdi. Dün endekste en yüksek 2.411,10, en düşük 2.370,13 puan seviyesi görüldü ve toplamda 29.9 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti.

Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak dünkü en yüksek 2.411,10 puan seviyesini ve ardından 2.430 direnç seviyesini takip edeceğiz. 2.430 direnç seviyesinin tekrar test edilebilmesi, 2.450 ana direnç seviyesine doğru hareketi hızlandırabilir. Bugün aşağı yönlü olası hareketlerde ise dünkü kapanışın hemen altındaki 2.400 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 2.380 puan seviyesi.

7 TEMMUZ 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım bugün borsada BIMAS, KORDS, THYAO ve YATAS hisse senetlerinde yükseliş bekliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.