Gündem

BİM’den Yeni Bir Girişim Haberi Geldi! BİM Artık Ev ve Araba Satışına Başlıyor…

Vatandaşa indirimli ürün hizmeti sunan zincir marketler arasında adından sıkça söz ettiren BİM yeni hamlesi ile herkesi şaşırttı. Resmi gazeteye verdiği ilan doğrultusunda artık BİM mağazalarında otomobil ve konut satışı yapılacak. Bu hamlesi ile diğer zincir marketlere büyük fark atan BİM ev ve otomobilleri indirimli fiyatları ile vatandaşla buluşturmayı hedefliyor. Market zincirlerine fark atarken araç ve konut satışı yapan firmalara da büyük rakip olarak piyasada ki yerini almayı hedefleyen BİM hem mağazalar da hem de e-ticaret partalında konut ve araç satışı yapacak. İşte fark yaratan hamlenin detayları!

BİM Diğer Ev ve Araba Satışı Yapan Firmalara Rakip Oluyor

Resmi gazetede yayınlanan ilan doğrultusunda BİM marketlerinde otomobil ve konut satışının başlanacağı duyuruldu. Vatandaşı ucuz ürünlerle buluşturan BİM konut ve otomobilleri de ucuza satacağını duyurdu. Ülke genelinde konut ve otomobil satışı yapan firmalar bir yeni daha eklendi. BİM indirimli fiyatları ile güçlü bir rakip olarak piyasaya giriş yaptı.

BİM Katalogların da Ev ve Arabalar Yer Alacak

BİM market zinciri her hafta düzenli olarak indirim yapmakta ve indirimlerini katalog üzerinden yayınlamakta. İndirim kataloğunda ayakkabıdan kırtasiye malzemelerine, tekstil ürünlerinden gıda ürünlerine kadar birçok farklı kategoride ürünler yer almakta. BİM yeni girişimi ile zincir mağazacılık sektöründe büyük bir fark yaratmak için adım attı. Artık BİM indirim kataloglarında konut ve otomobil satışı da yapılacak. Hiçbir market zincirinde bu güne kadar araç ve ev satışı yapılmamıştı. BİM bu alanda bir ilke imza atarak farkını ortaya koydu. Ayrıca BİM gayrimenkul inşaatı işine de el atacağının sinyallerini verdi.

BİM Mağazalarında Araba ve Ev Satışı Yapılacak

BİM Ticaret Sicil Gazetesinde verdiği ilanla otomobil ve konut satışı yapacağı belli oldu. İlan kapsamında mevzuata uyulması halinde BİM mağazalarında utv, midibüs, otomobil, ATV, minibüs ve elektrikli bisiklet satışı yapılacak. Ayrıca mağazalarda her türlü ev ve iş yeri satışları da yapılabilecek. Ayrıca BİM otomobil ve konut satışlarını mağazalarında yapacağı gibi e-ticaret üzerinden de yapacağını bildirdi. Konut ve otomobil satışlarında komisyon uygulanması adına da gerekli girişimlere başlandığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.