Birikimleri katlama fırsatını TEB müşterileri için sundu! 

Marifetli hesap ile büyük birikimlere gerek yok. Küçükten büyüğe her yatırımcının birikimleri TEB vadeli Marifet hesabı ile bekledikçe çoğalıyor. Sende beklemeden TEB marifetli hesap müşterisi ol şartsız koşulsuz kazanmaya başla…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Birikimleri katlama fırsatını TEB müşterileri için sundu! 
Marifetli hesap ile büyük birikimlere gerek yok. Küçükten büyüğe her yatırımcının birikimleri TEB vadeli Marifet hesabı ile bekledikçe çoğalıyor. Sende beklemeden TEB marifetli hesap müşterisi ol şartsız koşulsuz kazanmaya başla…
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

TEB bankası yenilenen kampanyaları arasında birikim yapmak isteyen yatırımcı müşterilerini de unutmadı. TEB de günlük vadeli marifetli hesap ile her yatırımcı kazanıyor. Günlük vadeli hesap ile yatırımlar bekledikçe günden güne artıyor. TEB ile birikim yapmak isteyen müşterilerin yanında marifetli hesap var.

TEB Marifetli Hesap Kampanya Detayları 

TEB ailesi yeni bir kampanya ile yine kazanıyor. TEB’in marifetli hesap kampanyasına ilk kez başvuran müşterilere özel 30+30+30 olarak toplam 90 güne kadar güncel faiz oranları sunuluyor. Kampanya sadece 01.08.2021-22.08.2021 tarihleri arasında ilk kez TEB marifetli hesap açan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler her 30 günlük kampanya koşullarını yerine getirdiği taktirde toplam 90 güne kadar özel faiz oranlarından faydalanabilecekler. 1.koşulu yerine getiren müşteriler otomatik olarak ilk ay için 30 günlük faiz oranlarından faydalanabilirler. 2.koşulu yerine getiren müşteriler için ilk ay bitiminde faiz oranları otomatik olarak yenilenir. 3.koşulu yerine getiren müşteriler için ise faiz oranları yenilenip devam ederken koşullar yerine getirilmediği taktirde sadece koşulu yerine getirilen ayın faiz oranı işlenir ve bir sonra ki aya geçiş yapılamaz.

TEB Marifetli Hesap Koşulları

TEB marifetli hesap ile kazanmak isteyen müşterilerin yerine getirilmesi gereken sadece 3 koşul bulunur. Bu koşullar eksiksiz yerine getirildiği taktirde her marifetli hesap müşterisi özel faiz oranlarından faydalanabilir. Marifetli hesap için istenen koşullar ise şöyledir:

  • 30 günlük dönem boyunca banka kartından pos cihazlarında yapılacak 750 TL ye varan harcamalar.
  • 30 günlük dönemde kredi kartı ekstresinin minimum 3.000 TL olması.
  • Yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi ve marifetli hesap kullanım süresi boyunca düzenli ve sürekli olarak faturanın otomatik ödenmesi.

TEB Marifetli Hesap Kampanyasına Katılım Koşulları Neler?

TEB marifetli hesap ile müşterilerinin birikimlerine yardım ediyor. Bu sayede kazanmak isteyen yatırımcılar hemen TEB’e başvurarak marifetli hesap müşterisi olabilir. TEB  marifetli hesap müşterisi olmak için gereken genel koşullar şu şekildedir:

  • Bireysel olarak her müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Kampanya sadece Türk lirasını kapsar.
  • Talimatlar için ek kredi kartlarının kullanılması geçerli değildir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN