Bankacılık

Birikimlerini TL’de değerlendirilenlere Denizbank’tan görülmemiş destek: Birikiminizi yatırın, yüzde 21’lik mevduat faizi getiri fırsatını anında yakalayın!

Zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde mevcut birikimlerini değerlendirmek isteyen tüketiciler için Denizbank’tan müjdeli haber geldi. Banka, yeni müşterileri için yüksek oranlı faiz getirisi sunduğu yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

DENİZBANK’TAN HOŞ GELDİN FAİZLİ KAMPANYA!

Denizbank yeni müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın vadeli hesap açılışları için geçerli olduğunu belirten banka, 30 Eylül tarihine kadar kurum bünyesinden azami 180 ay vadeli bir hesap açtıran yeni müşterilerine, yüzde 21’e varan hoş geldin faizi hediyesi tanımlanacağını bildirdi.

DENİZBANK MEVDUAT FAİZİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Mevcut birikimlerin giderek arttığı şu günlerde hızla değer kaybetmesi, Denizbank tarafından düzenlenmiş olan Hoş Geldin faizli yeni kampanyanın tüketicilerin dikkatlerini çekmesini sağladı. Henüz Denizbank’tan bir vadeli mevduat hesabı sahibi olmayan tüketiciler, söz konusu yüksek faiz getirisi sunan yeni kampanyanın ayrıntılarını araştırmaya başladı.

Yeni kampanyasına ilişkin tüm detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlayan Denizbank, bilinmesi gerekenleri şu şekilde sıraladı:

  • Bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalları aracılığı ile açılan 30- 180 günlük vadeli hesaplar için alt sınır 5 bin TL, üst sınır 2 milyon TL’dir. Bu çerçevede açılan hesaplar için sunulacak olan maksimum faiz getirisi oranı yüzde 21’dir.
  • Bankanın fiziki şubeleri aracılığı ile açılan vadeli hesaplar için alt sınır 5 bin TL, üst sınır 2 milyon TL’dir. Bu çerçevede açılan hesaplar için sunulacak olan azami faiz getirisi, yüzde 20’dir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faiz getiri oranları yıllık, brüt ve basit faizdir.
  • Kampanya kapsamında sunulan yüksek oranlı faiz getirisinden faydalanabilmek için son bir aydır TL/ EUR/ USD veya Altın vadeli mevduat hesaplarının bulunmaması gerekir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faiz getirisinden faydalanabilmek için son 6 aydır bu kampanyadan faydalanılmamış olması gerekir.

DENİZBANK MEVDUAT FAİZİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Dalgalı hareketler içerisinde olan döviz kurları ve altın fiyatları karşısında birikimlerini TL vadeli hesaplarda değerlendirmeyi tercih eden tüketiciler ve yatırımcılar, Denizbank’ın yüksek oranda belirlemiş olduğu faiz getirisinden yararlanmak adına kampanyanın başvuru sürecini araştırmaya başladılar. Bu noktada devreye giren Denizbank, kampanya başvuru detaylarını sıraladı.

Denizbank henüz bir vadeli hesaba sahip olmayan tüketicilerin, yüzde 21’lik hoş geldin faizinden yararlanmak için bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı kanalından banka üyelik sürecini tamamlamaları gerektiğini belirtti. Banka, tamamlanan üyelik sürecinin ardından yine aynı kanallar üzerinden vadeli mevduat hesabının açılışı için talimat verilebileceğini bildirdi.

Denizbank mobil uygulama veya internet bankacılığı kanallarını tercih etmeyen tüketiciler için yüzde 20’lik hoş geldin faizi avantajı sunduğunu belirtti. Bu avantajdan yararlanmak isteyenler için başvurunun bankanın fiziksel şubelerinden tamamlanabileceğini belirten banka, sürecin şube üzerinden sorunsuz bir şekilde yönetileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.