Bitcoin 60K Doların Üzerinde Desteği Tutuyor!

Dördüncü çeyrekte mevsimsel güçle birlikte yukarı yönlü momentum gelişiyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Bitcoin 60K Doların Üzerinde Desteği Tutuyor!
Dördüncü çeyrekte mevsimsel güçle birlikte yukarı yönlü momentum gelişiyor.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Bitcoin (BTC), 65.000 dolarlık direnç seviyesine doğru daha da yukarı yönlü destek sağlayabilecek kısa vadeli bir düşüş trendinin üzerine çıkıyor . Alıcılar geçen hafta bu seviyeyi sürdürmekte zorlansa da, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 66.900$'a da ulaşılabilir.

BTC, son birkaç gün içinde dalgalı ticaret koşulları yaratan kırbaç gördü. Bu, özellikle geçen ay boyunca %50'ye yakın bir fiyat artışından sonra, bir konsolidasyon aşamasında tipiktir.

Basın zamanı itibariyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi, son 24 saatte %2,4 artışla 62.500 dolar civarında el değiştiriyordu.

Günlük grafikteki göreceli güç endeksi ( RSI ) nötr seviyelerden yükseliyor, bu da BTC'nin fiyatındaki geri çekilmenin istikrar kazanmaya başladığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, haftalık RSI aşırı alım seviyelerine yaklaşıyor ve bu da tipik olarak fiyatta bir geri çekilmeden önce geliyor.

Genel olarak, yukarı yönlü momentum dördüncü çeyrekte mevsimsel güçle birlikte iyileşiyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde teyit edilmiş bir kırılma (arka arkaya iki günlük kapanış), 86.000$'a doğru ölçülü bir hareket projeksiyonu sağlayacaktır. Öte yandan, ani bir fiyat düşüşü 53.000 $ destek seviyesi ile sınırlı olabilir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN