Bitcoin Aralık ayında ralli yapabilir mi?

Bitcoin ne olacak? Bitcoin düşer mi, yükselir mi sorusu kripto para yatırımcıları tarafından sorulmaya devam ediyor. BTC'nin geleceğine ilişkin son dönemde birçok uzmandan farklı fikirler açıklanmaya devam ediyor. BTC ne olur? Bitcoin'in son dönemdeki durumu ile alakalı kısa bir özet haber hazırladık.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Bitcoin ( BTC ), tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %17 düşerek yılın şimdiye kadarki en sığ düzeltmesine sahip oldu. 

Para Metaverse'e akmaya devam ediyor gibi görünüyor . Geçen hafta, Metaverse projeleri toplam 106 milyon dolarlık satış yaptı. 

Cointelegraph uzmanları, piyasada bir adım önde olmak isteyen kripto tüccarları için bir platform olan Cointelegraph Markets Pro'nun içgörülerini kullanarak bu hafta öne çıkan iki altcoin belirledi: Shiba Inu ve LUNA.

Cointelegraph Markets analisti Pechman, düzenleyici belirsizliğin Bitcoin'in son düzeltmesine neden olabileceğini belirtiyor.

Hem Amerika Birleşik Devletleri Sekreteri Janet Yellen hem de Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell, acilen bir düzenleyici çerçeve oluşturma gereğini dile getirdi ve 12 Kasım'da SEC, VanEck'in spot Bitcoin borsa yatırım fonu teklifini reddetti. 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber