Bitcoin düşerken herkes o coin'e kaçmaya başladı! Güvenli liman...

Bitcoin'de yaşanan şok düşüş sonrasında piyasalar allak bullak oldu. BTC yatırımı olanlar ne yapacağına dair uzman görüşlerini incelemeye devam ederken birçok yatırımcı da güvenli limanları tercih etmeye çalışıyor. 'BTC ne olur?' sorusunun sosyal medya hesapları, forumlar ve haber sitelerinde uzmanlara yöneltildiği şu sıralarda yatırımcılar o coin'i güvenli liman olarak görüyor.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Bitcoin, gece saatleri itibariyle sert bir düşüş yaşadı. BTC yatırımcıları ne yapacağı konusunda uzman fikirlerini almaya devam ederken birçok kripto para yorumcu ise panik yapılmaması gerektiğini bildiriyor. ''Bitcoin ne olur?'' sorusu da yatırımcılar tarafından birçok mecrada sorulmaya devam ediliyor. BTC'nin geleceğine dair Türkiye ve Dünya'da birçok uzman yorumcunun farklı fikri gündeme gelmeye başladı.

Kimsenin beklemediği şok düşüş sonrasında Bitcoin 47 bin Dolar seviyelerine kadar geriledi. BTC yatırımcıları ise şu durumda ne yapacağına karar verebilmiş değil. Birçok yatırımcı Bitcoin'den ayrılarak güvenli liman olarak gördükleri o coin'e geçmeye başladı.

YATIRIMCILAR PARALARININ ERİMEMESİ İÇİN GÜVENLİ LİMAN ARAYIŞINDA

BTC'de şok dalgası sonrasında yatırımcılar güvenli liman arayışına girmiş durumda. BTC'nin geleceğine dair kararsızlık içerisinde olan yatırımcıların özellikle yatırımlarını yönelttikleri bir coin var. Güvenli liman olarak görülen coin, şuanda Bitcoin yatırımcıları için en güvenilir yer olarak lanse diliyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber