Bitcoin, Ethereum, Binance, Shiba Inu Fiyat Analizi

Bitcoin, Ethereum, Binance, Shiba Inu fiyat analizinin inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Küresel kripto piyasa değeri, bir kez daha 2,63T$'lık zirvesine ulaştı. Bitcoin yeşil grafikler gösteriyor ve 58 bin doları korurken istikrar gösteriyor. Ethereum, %7.05'lik bir değer artışından sonra 4.5K $'ı tozda bırakıyor.

Binance Coin, bu hafta %8.90'lık bir artışın ardından kendisi ile 680 dolar arasındaki farkı kapatıyor. SHIB, küresel kripto değer artışından sonra değerde bir artış gördükten sonra bugünün en çok kazananı oldu.

Bitcoin

Bitcoin bir kez daha 58.000 doları aştı ve yatırımcılar yükselişin 60 bin dolara ulaşmasını sağlamak için piyasayı yakından takip ediyor.

Geçen hafta Bitcoin 53.500 $ gibi düşük bir fiyat düşüşü gördüğünde umutlar kaybolmuştu; Yatırımcılar, Bitcoin fiyatlarının her saat birkaç yüz dolar kadar yükselip düştüğünü merakla izliyor. Çoğu tahminci, Bitcoin'in ufukta parlayan 60 bin dolarlık ışığı görüp göremeyeceğini tahmin etmeye çalışıyor, ancak Bitcoin 58.200 dolarlık bir fiyatta durduğu için her şey belirsiz.

Piyasa değeri %1.98'lik bir artış gördü ve 1.097T$'a yükseldi, 24 saatlik işlem hacmi ise 34.32 milyar$'a yükseldi.

Ethereum ve Binance yatırımcıları yeni zirvelere seviniyor

3,9 bin dolarlık akıl almaz bir düşüş gördükten sonra, Ethereum ani bir sıçrama yaptı ve kendisini 308 dolar yükseltti. Ethereum , yatırımcıların kendisini 4,3 bin dolar civarında sabit tutacağını düşündükten sonra 4,5 bin doları aştı, ancak bunun yerine, Ethereum 4.615 dolara yükseldi.

Ayın başında gördüğümüz en yüksek brüt fiyattan sonra, sonunda Ethereum yıl için rekorlarını kırmaya odaklanmış ve bir kez daha 4.8 bin dolara ulaşmış gibi görünüyor.

Binance, % 1,63'lük bir artış, 1 binin altında fiyatlı bir kripto para için büyük bir adım gördükten sonra değerini 626 dolara çıkardı.

Shiba Inu, Dogecoin'den daha mı üstün?

Görünüşe göre son yirmi dört saatte SHIB , son küresel katılımdan yararlandı ve son birkaç saat içinde büyük kazanımlar elde ederek gelişiyor.

Son gün içerisinde %35.03'lük kazançlar sergileyen SHIB, geçtiğimiz ay boyunca popülerlik kazanarak kendisini daha yüksek bir standarda yükseltti. Fiyatı Dogecoin'den daha düşük olan 0,0000052 $ olmasına rağmen, son gün 8,95 milyar $'lık işlem gördüğü için piyasa hakimiyeti üstündür.

 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber