Para Piyasaları

Bitcoin Fiyat Analizi: Aşırı Oynaklığın Ortasında, BTC Şimdi Kritik Dirençle Karşı Karşıya

Kripto para analisti Duo Nine, Bitcoin analizi yaptı. Dua Nine BTC analizinde ''Bitcoin'in fiyatı son birkaç gün içinde özellikle dalgalı, ancak teknik göstergeler bir kez daha yükselişe geçiyor.'' ifadelerini kullandı.

Duo Nine Bitcoin fiyat analizine ait detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Bitcoin'in fiyatı son birkaç gün içinde özellikle değişken oldu. Daha dün, BTC 59 bin dolara yükseldi ancak bu önemli direnç seviyesini geçemedi.

Ardından, 56 bin dolarlık önemli bir işarete doğru düştü, ancak boğalar onu savunmak için hızlı davrandılar ve bir kez daha 59 bin dolara doğru itiyorlar.

Teknikler

Bitcoin, bu güncellemeyi yazarken hızla 59-60 bin dolardaki kilit dirence yaklaşıyor. Bunun üzerinde bir kırılma, 60 bin dolarlık bölgeye geri dönen yeni bir ralliye yol açabilir. Bitcoin, Ekim ortasından Kasım ortasına kadar bir ay boyunca ikincisinin üzerinde işlem yapabildi.

Arada, 10 Kasım'da mevcut ATH 69 bin dolar olarak belirlendi. Hatırlatma olarak, Bitcoin, mevcut ATH'yi çivilemeden sadece birkaç gün önce, 6 Kasım'da 60 bin dolar ile 68 bin dolar arasında 2 günlük bir artış yapabildi. Bu nedenle, boğalar için 59-60 bin dolar aralığı çok önemlidir.

Teknik göstergeler yavaş yavaş yükselişe geçiyor, bu da önemli desteğin 53 bin dolardan yeniden test edilme olasılığının azaldığı anlamına geliyor. Genel pazar ısınıyor ve Aralık tarihsel olarak genel olarak kripto boğaları için çok iyi bir ay oldu.

Hacmi hala düşük. Bununla birlikte, belirtildiği gibi, 59-60 bin dolarlık kilit direnç aralığının üzerinde bir kırılma, bunu çok hızlı değiştirebilir (kopmanın hacim seviyelerine bağlı olarak). Günlük RSI yukarı eğme ve anahtar direniş koparma fikrini destekleyen bir yüksek düşük yapmıştır.

MACD bir ya da iki gün uzakta günlük süre üzerinde bir boğa geçişi tamamladıktan değil. Bu olursa, yeni bir rallinin başlaması daha olası olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.