Para Piyasaları

Bitcoin, önündeki Çin Seddini aşarsa hedef 70 bin Dolar olabilir!

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView'den elde edilen veriler, art arda ikinci gecede BTC/USD'de etkileyici bir yükseliş izledi.

Parite Pazar gününün çoğunu 62.000 $ civarında geçirdi, ancak şimdi iki günden biraz fazla bir süre içinde toplamda %11,4 arttı.

BTC, konsolidasyondan sonra tüm zamanların en yüksek haftalık kapanışına sahip.

Decentrader ticaret platformunun kurucu ortağı ve analisti olan Filbfilb, Bitcoin'in şu anda “Finex'in Çin Seddi” olarak adlandırdığı şeyle savaştığını belirtti.

Bunu aşarsak, yukarı yönlü potansiyel önemli ölçüde artacaktır.

Birkaç gün önce neredeyse imkansız görünen 98.000 dolara kadar olan ay sonu tahminleri yeniden masada olacak.

2021, 2013 ve 2017'de boğa piyasasında görülen davranışı yakından takip ederken, Bitcoin'in önceki iki blok sübvansiyonunun ardından gelen kar oranıyla karşılaştırıldığında nispeten mütevazı kalıyor.

Yatırımcılar daha fazla BTC için “sipariş almaya çalışıyor”

Bitcoin için kurumsal talep, bugüne kadarki en yüksek seviyelerinde bile, potansiyel olarak ABD'de işlem gören spot borsa yatırım fonu (ETF) öncesinde düşüş belirtisi göstermiyor.

Salı günü SkyBridge Capital CEO'su Anthony Scaramucci, “Bitcoin 70 bin dolara yaklaşıyor” diye ekledi ve hala piyasada bir alıcı olduğunu öne sürdü.

“Büyük kurumsal talep nihayet geldi. 2022'den önce sipariş almaya çalışacağım” dedi.

Enflasyon ortamının ortasında, Bitcoin'in bir riskten korunma aracı olarak altına olan çekiciliği, bir gecede ivme kazandı ve altın için piyasa değeri %10,7'ye ulaştı.

Mevcut patlamanın sürdürülebilirliğine gelince, borsalardaki fonlama oranları yüksek, ancak bu yazının yazıldığı sırada sürdürülemez değil – aslında şu anda Binance'de Pazartesi gününden daha düşük.

Sterlin ne kadar oldu, kaç TL? Sterlin ne kadar alış satış fiyatı (10 Kasım Çarşamba)

Euro ne kadar oldu, kaç TL? Euro ne kadar alış satış fiyatı (10 Kasım Çarşamba)

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (10 Kasım Çarşamba)

Günün borsa ve hisse analizleri iki aracı kuruluştan: BOSSA, EREGL, KORDS, MGROS, OTKAR ve TCELL hisse senetleri ve fazlası!

Benzin fiyatlarında sevindiren gelişme! Benzin fiyatlarına indirim yolda

GazeteBanka, sizlere güncel ekonomi, para piyasaları, bankacılık, borsa ve kripto para haberlerini sunuyor. Ekonomi dünyasına dair tüm gelişmeleri, uzman açıklamalarını, röportajları sitemizden takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız

Instagram Sayfamız

Twitter Sayfamız

Youtube Kanalımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.