Para Piyasaları

Bitcoin ve Ethereum düşerken Cardano kurucusu konuştu: Vasil hard fork çok yakında, yükleniyor!

Cardano kurucusu Vasil Hard Fork hakkında konuştu! Tarih için geri sayımın başladığını ifade eden kurucu, yükseltmeye ilişkin merak edilen pek çok ayrıntıya değindi!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, her şey yolunda giderse ve hiçbir hata veya yavaşlama yükseltmeyi geciktirmezse, Eylül ayında Vasil hard fork yükseltmesini bekliyor . IOHK, Vasil hard fork için bir tarih belirlemek için Cardano topluluğuyla birlikte çalışacak. Ayrıca ekip, kendi taraflarındaki hazırlıklar hakkında bir güncelleme almak için Stake Pool Operatörleri (SPO) ile bir toplantı yapacak.

Charles Hoskinson, Eylül’de Vasil Hard Fork’u Bekliyor

26 Ağustos’ta yayınlanan bir videoda Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, işlerin çok hızlı ilerlediğini ve Vasil hard forkunun büyük olasılıkla Eylül ayında gerçekleşeceğini tahmin ettiğini söyledi.

Geliştiriciler ve topluluk, entegrasyon ve altyapının iyi göründüğü şeyleri 1.35.3 düğümüne karşı kapsamlı bir şekilde test ediyor. Ayrıca, biriktirme listesinde küçük hatalar dışında büyük bir hata yoktur.

İşler çok hızlı ilerliyor, hem topluluk hem de bizim tarafımızdan kapsamlı testler hala yapılıyor ve sahne arkasında çok sayıda entegrasyon çalışması yapılıyor, bu nedenle tüm bu altyapı iyi görünüyor.

Ekip, Eylül ayında Vasil hard fork için bir tarih belirlemek için Cardano topluluğuyla birlikte çalışacak. Ayrıca, Vasil hard fork hazırlıklarına ilişkin güncellemeleri almak için DPT’ler ile toplantılar yapılacaktır. Ayrıca, likidite sağlamak için borsalar 1.35.3’e yükseltilecek.

PoolTool verileri, 1.35.3 düğümünü çalıştıran DPT’lerin 359. dönemde ana ağ blok üretiminin %53’ünü oluşturduğunu gösterir. IOHK, çatalı Cardano ana ağında uygulamak için 1.35.3 düğümünü çalıştıran DPT’lerin yüzde 75’lik blok üretimini hedefler.

Ayrıca, hacim açısından ilk 5 büyük kripto borsası 1.35.3’e yükseltmeyi bitirdikten ve en iyi dApp’ler 1.35.3 düğümüne karşı başarılı testler rapor ettikten sonra, IOHK hard fork tarihini açıklayacak. Binance, Cardano ticaret hacmine yüzde 30-40 katkı sağlıyor ve 1.35.3’e yükseltildiğini duyurdu.

Üstelik Cardano geliştiricisi Adam Dean dün Vasil hard forkunun beklenenden daha erken geleceğini doğruladı.

Cardano (ADA) Fiyatı Yakında 0,55 Doları Vuracak

Cardano (ADA) fiyatı, Fed Başkanı Jerome Powell’ın faiz artırımları konusundaki şahin duruşu nedeniyle yapılan düzeltmeye rağmen güçlü bir şekilde hareket ediyor .

ADA fiyatı, Eylül ayındaki hard fork beklentisiyle yakında 0,55 dolara ulaşabilir. Eylül sonunda Cardano’nun Vasil hard fork’unun beklentileri daha yüksek.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.