Blockchain.com'dan büyük hamle! NFT pazar yeri...

NFT'ler için pazar yeri yakında Blockchain.com'a geliyor. Şirketin bu haberi yatırımcıları heyecanlandırdı. İşte detaylar...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Takas edilemez tokenler için yeni bir pazar yeri yakında Blockchain.com'a geliyor.

Şirket, Perşembe günkü bir blog gönderisinde, kripto ticareti uygulamasının kullanıcılarının artık bekleme listesine kaydolabileceğini söyledi. Şirket, önümüzdeki haftalarda insanların NFT'leri Blockchain.com cüzdanlarında satın alabilecek, satabilecek ve saklayabileceklerini belirtti.

Yapılan açıklamada, "NFT pazarına erişimi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz" ifadesi yer alırken, kullanıcıların yeni özelliği beklerken sitede NFT'leri keşfedebileceklerini de sözlerine ekledi.

Blockchain.com, yaklaşmakta olan teklifiyle, halihazırda kendi NFT pazarlarına sahip olan Binance ve FTX.US gibi diğer kripto borsalarını takip ediyor.

Bloomberg'e göre Coinbase'in sürümünü yıl sonuna kadar piyasaya sürmesi ve duyuruyu yaptıktan sonraki bir ay içinde kaydolmak isteyen kullanıcılardan 2,5 milyon e-posta alması bekleniyor.

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, bir yatırımcı çağrısında NFT'lerin kriptodan "daha büyük" olabileceğini düşündüğünü açıkladı.

NFT'lere olan talep bu yıl yükselirken, kripto para birimleri çok daha büyük bir pazar olmayı sürdürüyor. Cointelegraph'ın bir araştırma raporuna göre, 2021'deki toplam NFT satışlarının 17,7 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Toplam kripto para piyasa değeri 2021'de 3 trilyon dolara ulaştı.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber