Para Piyasaları

Bluzelle (BLZ) Coin Nedir? Uzmanlara göre BLZ Token Alınır Mı?

İçeril oluşturucu ekonomisine farklı bir soluk getiren Bluzelle, kripto para yatırımcılarının da listelerinde yerini koruyor. BLZ Coin yatırımının karlı olup olmadığını merak eden okurlarımız için Gazete Banka olarak Bluzelle projesi ve yerel token’i ayrıntılarına haberimizde yer verdik.

Bluzelle (BLZ) Coin Nedir?

Bluzelle, içerik oluşturucu ekonomisi için merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Bluzelle yüksek güvenlik, eşleşmeyen kullanılabilirlik sunar ve sansüre dayanıklıdır. İster sanatçı, müzisyen, bilim adamı, yayıncı veya geliştirici olun, Bluzelle tüm içerik oluşturucuların fikri mülkiyetini korur.

Bluzelle veri depolama, dosya depolama, kahinler ve daha fazlasıdır. NFTs ve DeFi için özeldir. Bluzelle'in temel ürünlerinin tümü verilerle ilgilidir ve Tendermint Blok Zinciri tarafından desteklenmektedir:

Bluzelle DB: Yazılım geliştiricilerin bilgi depolaması için merkezi olmayan bir veri tabanıdır.

Bluzelle Oracles: Defi uygulamaları için yüksek hız ve yüksek güvenlik sağlayan gerçekten merkezi olmayan bir fiyatlandırma oracle'ıdır.

Bluzelle Staking: BLZ sahiplerinin şu anda jetonlarını paylaşabilecekleri ve depolama ve fiyatlandırma verileri sağlamak için ödüller kazanabilecekleri yer.

Bluzelle'in Kurucuları Kimlerdir?

Pavel Bains ve Neeraj Murarka, blockchain ve DeFi alanındaki parçalanmış veri bağlantısını ele almak için Bluzelle'i kurdu. Hem Pavel hem de Neeraj, büyük küresel oyuncularla kanıtlanmış bir çalışma geçmişi ile kapsamlı teknolojik deneyime sahiptir.

Pavel daha önce DreamWorks, Warner Bros ve daha fazlasının beğenilen başlıklarının dikkatini toplayan bir dijital kitap platformu olan Storypanda'yı kurdu. Finansal yönleri derinlemesine anlayan Pavel, Disney'deki GM ve CFO rollerini aktif olarak yönetti ve 4 kıtada on milyonlarca dolarlık bütçeleri ele aldı. Neeraj, Google, IBM, Hewlett Packard, Lufthansa ve Thales Aviyonik gibi küresel oyuncularla 20 yıllık geniş deneyime sahip bir mühendis ve bilgisayar sistemleri mimarıdır.

Bluzelle ekibi üyeleri Disney, Sony, Google, Lufthansa, Electronic Arts için çalıştı. Dünya Ekonomik Forumu'nun Teknoloji Öncüsü Ödülünün sahibi ve Forrester'ı Asya'daki en iyi blockchain satıcısı olarak adlandırdılar. Ekibi Singapur ve Vancouver (Kanada) olmak üzere iki yerde bulunuyor. Bluzelle, NGC, Hashed, KR1 ve Kenetic gibi endüstri fonları tarafından desteklenmektedir.

Bluzelle'in Müşterileri ve Stratejik Ortakları Kimlerdir?

Bluzelle, veritabanı ve oracles ürününün kullanımını geliştirmek için bir ortaklar ekosistemi kuruyor:

Kozmos/Tendermint

Polkadotname

Çokgen (eski adıyla Matic)

Ankrname

Equinix (NASDAQ 50 milyar dolarlık Şirketi)

Bluzelle'i Benzersiz Kılan Nedir?

BluzelleNet, tüm ekosisteme 10.000 tps'lik bir Proof-of-Stake ağı olarak güç veriyor. Doğrulayıcı olmak, minimum teknik bilgiye sahip kolay bir süreç olacak şekilde tasarlanmıştır. Vizyon, dünyanın en erişilebilir ve güvenli veritabanını sağlamak için birlikte çalışan on binlerce düğümden oluşan bir ağa sahip olmaktır.

Bluzelle, bilgisayar sabit disklerinden video oyun konsollarına ve cep telefonlarına kadar her cihazın bir düğüm olmasını istiyor. Doğrulayıcı olmak istemeyenler, görevlerini başka bir doğrulayıcıya devrederek herkesin ağın bir parçası olmasını ve ücret oluşturmasını sağlayabilir.

Bu Coin'lere de Göz Atın! Terra (Luna) Coin, eCash (XEC) Coin ve Nem (XEM) Coin

Bluzelle'i Nereden Satın Alabilirsin?

Artan faydaya sahip belirteçlerden biri olarak, çeşitli merkezi ve merkezi olmayan borsalarda BLZ Coin satın alabilirsiniz. Bluzelle'in yeterli likiditesine sahip borsalardan bazıları Binance, Huobi Global, CoinTiger, Gate.io, Uniswap (V2), Coinbase Exchange, BKEX, BiONE ve HitBtc'dir.

BLZ Coin Fiyat Tahminleri

BLZ Coin, popüler kripto para birimleri arasında yer almanın yanında geleceği hakkında uzmanların olumlu görüş aktardıkları Bluzelle ağında kullanılır. Çeşitli kuruluşların analizlerinde fiyat hedeflerine yer verilen token’e ilişkin UpTo Brain analistleri, 2022 yılı fiyat hedeflerini 0,61 dolar olarak aktarmaktadırlar. Analistler BLZ Coin’de yükseliş ivmesinin 2026 yılına kadar devam etmesini beklediklerini ifade ettikleri analizlerinde, 5 yıl sonrası için fiyat hedefleri 1,30 dolar olarak paylaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.