BoHr (BR) artık LBank borsasında işlem yapılabilir

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 22 Kasım 2021'de BoHr (BR) tokenini listeledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
BoHr (BR) artık LBank borsasında işlem yapılabilir
Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 22 Kasım 2021'de BoHr (BR) tokenini listeledi.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için BR/USDT ticaret çifti artık resmi olarak ticaret için kullanılabilir. Blockchain teknolojisinin doğuşundan bu yana, ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve güvenilirlik doğasıyla ilgi çeken “Blockchain +” geliştirme trendi başladı. BoHr (BR) adlı bir proje, dünyanın ilk yüksek performanslı geliştirme genel blok zinciri ağını oluşturmak için burada. BR belirteci, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için 22 Kasım 2021 saat 16:00'da (UTC+8) LBank Exchange'de listelendi.

BoHr ile tanışın

BoHr, güçlü blok zinciri uygulamaları aracılığıyla ticarete ve gelişmeye yardımcı olan merkezi olmayan bir blok zinciri sistemidir. Blockchain teknolojisinin gelişimini destekleyen temel uygulama platformudur. BoHr, blok zinciri endüstrisinin büyük ölçekli uygulamasının darboğazını doğrudan çözer, hızlı akıllı sözleşmelerle teknik engelleri aşar ve çok boyutlu ekolojik yapı ile piyasa etkileşimini araştırır. Ayrıca başlangıç ​​noktası olarak tüm alanın tanımlı ekolojisini değiştirir, halka açık zincir pazarının karşılaştığı darboğaz aşamasını hafifletir ve merkezi olmayan yönetim ekolojisini güçlendirir.

Mevcut blok zincirindeki işlem sıkışıklığı, yüksek işlem maliyeti ve uzun işlem onay süresi gibi ortak sorunları hedefleyen BoHr, “son derece hafif, son derece hızlı, son derece ilginç ve son derece ilgi çekici olmak” hedefiyle dünyanın ilk yüksek performanslı geliştirme kamu blok zinciri ağını kurmayı hedefliyor. son derece geniş” ve büyük eşzamanlı işlemleri ve daha hızlı işlem onayını destekler.

BoHr, yenilikçi bir çift katmanlı konsensüs mekanizmasına ve cosh konsensüs algoritmasına sahiptir. Algoritmayı kullanarak, onlara veri birimlerinin noter tasdik hakkını vermek için periyodik olarak bir dizi süper düğüm seçilir ve blok ödülleri almak için etkili noter tasdik birimleri gönderirler. BoHr, ifade yeteneğini geliştirmek için bildirimsel ifadeler kullanarak, blok zincirinin altında yatan basit ve kullanımı kolay merkezi olmayan bir dijital jeton oluşturmaya odaklanır. Kullanıcılar, karmaşık akıllı sözleşme kodu yazmadan dijital geçişi özgürce oluşturabilir ve yayınlayabilir.

BoHr ayrıca dijital token, blockchain oyunları ve sosyal ağlar için güvenlik ve zengin uygulama arayüzleri sağlayan genişletilebilir bir cüzdana sahiptir. Yeni ve benzersiz fikirlerin blok zincirinde sorunsuz çalışmasını sağlayarak blok zincirinin kullanımını bir yaşam biçimi haline getirir ve blok zincirinin çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmasını mümkün kılar.

BR Simgesi Hakkında

BoHr ağında, BR belirteci, ücretleri aktarmak ve akıllı sözleşmeler oluşturmak için bir GAS olarak kullanılabilir. BoHr ağına dayalı bir uygulama oluşturan herhangi bir geliştirici, yakıt olarak BR kullanmalıdır. BR jetonunun cosh (hash hissesi konsensüsü) adı verilen bir madencilik mekanizması vardır, kullanıcılar ve yatırımcılar madencilik makinelerini kullanarak platformun özel dijital şifreleme jetonunu elde edebilirler. İlk madencilik miktarı sıfırdır, blok ödüllerinde olduğu gibi, %85'i cosh algoritmasına göre hesaplanan oylama ödüllerine, %10'u bloğun normal çalışmasını sürdürmek için aracı düğüme tahsis edilir, geri kalan %5'i yeni kullanıcılar için teşvik ve promosyon teşvikleri olarak yeni kullanıcılara tahsis edilir.

BR'nin toplam sayısı 835 milyondur, jeton dağıtımı 1 Ocak 2021'de GMT 16:00'da başladı ve 1 Mayıs 2029'da GMT 16:00 AM GMT'de sona erecek. BR jetonu LBank Exchange'de şu anda listelenmiştir: 22 Kasım 2021 16:00 (UTC+8), BoHr yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar şu anda LBank Exchange'de kolayca BR tokeni alıp satabilir. BoHr'ın LBank Borsası'nda listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

LBank Borsası Hakkında

2015 yılında kurulan LBank Exchange, çeşitli kripto varlıkları için yenilikçi bir küresel ticaret platformudur. LBank Exchange, kullanıcılarına güvenli kripto ticareti, özel finansal türevler ve profesyonel varlık yönetimi hizmetleri sunar. Dünya çapında 210'dan fazla ülkede 6,4 milyondan fazla kullanıcısı ile en popüler ve güvenilir kripto ticaret platformlarından biri haline geldi.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN