Editörün SeçimiEkonomi

Borsa İstanbul ve hisselerde son durumu Tacirler Yatırım özetledi! 28 Haziran 2022 EREGL, SISE, THYAO ve TUPRS hisse önerileri!

Tacirler Yatırım 28 Haziran 2022 tarihli teknik analiz bültenini paylaştı! Bugün tarihli paylaşılan bültende EREGL, SISE, THYAO ve TUPRS hisse önerileri ile Borsa İstanbul (Bist100) yorumları yer aldı.

Tacirler Yatırım 28 Haziran Salı günü tarihli teknik analiz bülteni isimli yayımını paylaştı! Bugün tarihli bültende yükseliş beklediği dört hisse önerisini paylaşan aracı kuruluş, önceki işlem gününü düşüşle kapatan borsayı da yorumladı.

28 HAZİRAN 2022 BORSA YORUMLARI

Dün gün içi dalgalı seyir izleyen BIST100 endeksi, yüzde 0,97 azalışla 2.529,26 puan seviyesinden günlük kapanış gerçekleştirdi. Dün endekste en yüksek 2.548,73 puan seviyesi görüldü ve toplamda 30.7 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti.

Bugün yukarı yönlü olası hareketlerde ilk olarak Tacirler Yatırım, dünkü en yüksek 2.548,73 puan seviyesini ve ardından 2.550 direnç seviyesinin test edilebilmesini takip edecek. Aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.500 puan seviyesi ilk destek noktası olarak izlenmeye devam ederken, ana destek noktası 2.470 puan seviyesi olarak paylaşılıyor.

28 HAZİRAN 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım borsada bugün teknik analiz bazlı EREGL, SISE, THYAO ve TUPRS hisse senetlerinde yükseliş bekliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.