Ekonomi

Borsada yön aşağı mı yukarı mı? Tacirler yorumladı! 14 Haziran 2022 ARCLK, KORDS, MGROS, SISE hisse önerileri ve borsa yorumları

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluş ARCLK, KORDS, MGROS ve SISE hisse tavsiyelerini paylaştı.

Tacirler Yatırım 14 Haziran Salı tarihli teknik analiz bültenini yayımladı! Yayımlanan bültende yükseliş beklenen dört hisse önerisi paylaşıldı. Hisse önerileri listesine ek olarak aracı kuruluş, Borsa İstanbul (Bist100) yorumlarını paylaştı.

14 HAZİRAN 2022 BORSA YORUMLARI

Dün gün içi dalgalı seyir izleyen BIST100 endeksi, kapanışa doğru gelen satımlarla günü %1,30 azalışla 2.510,14 puan seviyesinden kapattı. Dün endeskte en yüksek 2.552,17, en düşük 2.506,04 puan seviyesi test edildi ve toplamda 36.3 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Dün ulaştırma sektörü yüzde 0,22 primle pozitif yönde ayrışırken, diğer sektörler negatif seyir izledi.

Yurtdışı majör borsalarda ise satıcılı seyrin devam ettiği takip edildi. Bugün yukarı yönlü olası hareketlerde 2.530 – 2.580 bant aralığı Tacirler Yatırım takip edecek. Aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.500 puan seviyesi ilk destek noktasını oluştururken, ana destek noktası 2.470 puan seviyesi.

14 HAZİRAN 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Bugün Tacirler Yatırım ARCLK, KORDS, MGROS ve SISE hisse senetlerini önerdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.