Bankacılık

Bu ilanları kaçırmayın: Ziraat Bankası, Ankara’nın en gözde semtlerinden işyerlerini satışa çıkardı; üstelik fiyatlar 325 bin TL’den başladı!

Satışa çıkardığı icralık konutlarda olduğu gibi işyerlerinde de uygun ihale başlangıç bedelleri sunan Ziraat Bankası, Ankara’dan yeni satışa koyduğu işyerlerini 325 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ihaleye açtı.

Son zamanlarda satışa çıkardığı gayrimenkullerde sağladığı uygun fiyatlar ile vatandaşların dikkatini çeken Ziraat Bankası, Ankara ilinden bu ay üç yeni işyerini uygun fiyatlar ile ihaleye açtı. Her işyeri hakkında bir ihale ilanı yayınlayan Ziraat Bankası, bu ilanlar içerisinde işyeri hakkında detaylı bilgi verdi.

ZİRAAT BANKASI, ANKARA’DAN YENİ İŞYERLERİ SATIŞA ÇIKARDI

Ankara’dan satışa çıkardığı yeni işyerleri hakkında kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendiren Ziraat Bankası, Ankara’dan satışa çıkardığı yeni işyerlerinin ilkini Sincan ilçesinden satışa koydu. Ankara ilinin Sincan ilçesinden satışa çıkardığı işyerinin ilçede yer alan Atatürk Mahallesi’nde bulunduğunu belirten Ziraat Bankası, işyerinin hem dükkan hem de mağaza kriterlerini karşıladığını belirtti. Bu işyerinin genişliğini 45 metrekare olarak ilan eden Ziraat Bankası, işyeri için istediği ihale başlangıç bedelini ise 325 bin TL olarak açıkladı.

ZİRAAT BANKASI, ANKARA’DAKİ İŞYERLERİNİN FİYATLARINI UYGUN TUTTU

Ziraat Bankası, Ankara’dan uygun sayılan ihale başlangıç bedelleri ile satışa çıkardığı işyerlerinin bir diğerini Ankara ilinin Mamak ilçesinden satışa koydu. Ankara ilinin Mamak ilçesinin Durali Alıç Mahallesi’nde yer alan işyeri hakkında detaylı bilgi veren Ziraat Bankası, işyerinin genişliğini 70 metrekare; işyerinin tipini ise dükkan ya da mağaza olarak ilan detayına ekledi. Yayınladığı ilanda işyerinin ihale başlangıç bedeline de yer veren Ziraat Bankası, bu işyeri için istediği ihale başlangıç bedelini 420 bin TL olarak duyurdu.

ZİRAAT BANKASI, ANKARA’DAN FARKLI İHTİYAÇLARA HİTAP EDEN İŞYERLERİ SATIŞA KOYDU

Ziraat Bankası, Ankara’dan uygun fiyatlı işyerleri satışa koyduğu gibi her ihtiyaca hitap eden işyerleri de satışa çıkardı. Bu bağlamda Ankara ilinin Mamak ilçesinin Şahap Gürler Mahallesi’nde yer alan bir depolu işyerini satışa çıkaran Ziraat Bankası, bu işyerinin dükkan veya mağaza olarak oldukça kullanışlı olduğunu belirtti. İşyerinin toplam kullanım alanını da kamuoyu ile paylaşan Ziraat Bankası, işyerinin depo ve normal alan olarak toplamda 245 metrekare olduğunu bildirdi. Bu işyeri için istediği ihale başlangıç bedelini de kamuoyuna ileten Ziraat Bankası, işyerini 1 milyon TL’den ihaleye açtı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.