Bankacılık

Bu ortamda yok böyle faiz! Kredi çekmeyen üzülür! 0.99 faizle en düşük faizli ihtiyaç kredisi kuyruklar oluştu!

Artan nakit ihtiyaçlarına düşük faizli banka kredileri aracılığı ile çözüm bulmak isteyen vatandaşlara, 3 bankadan müjdeli haber geldi. İşte aralarında kamu bankalarının da bulunduğu kurumların düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmetlerine ilişkin ayrıntılar…

Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketlerine devam ediyor olması, gündelik hayat akışı içerisinde hizmete sunulan akaryakıt ürünlerinden gıdaya, tekstil ürünlerinden emlak sektörüne hemen hemen her alanda yüksek oranlı zamların gözlenmesine sebep oldu. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu yana devam eden bu durum, yeni dönemde arka arkaya açıklanan FED faiz artırımı kararları ile Rusya- Ukrayna savaşı faktörleri çerçevesinde giderek içinden çıkılamayacak bir hale geldi.

Ekonomi piyasalarının ve diğer değişkenlerin geçim derdine düşürmeleri, vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına banka şubelerine akın etmelerine sebep oldu. Ancak geçtiğimiz hafta Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından açıklanan düzenleme kararları sonrasında bankaların faiz oranları yüzde 3’ü dahi aştı. Tam da bu noktada düşük faizli kredi hizmetinin gerekliğini fark eden üç banka, yeni kampanyalarının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Burgan Bank’tan Yüzde 0,99 Faiz Karşılığında İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Hem kendi bünyesinde hem de dijital bankacılık kolu olan ON Bank bünyesinde geliştirdiği avantajlı kampanyalar sayesinde bankacılık sektöründe dikkat çekmeyi başarmış olan Burgan Bank, gündeme bomba gibi oturan bir kredi kampanyasına imza attığını duyurdu. Banka, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Burgan Bank tarafından yapılan açıklamaya göre 10 bin TL’ye kadar kullanılacak olan ihtiyaç kredisi hizmetlerinde faiz oranının yüzde 0,99 olarak uygulanacağı bilgisi kaydedildi. Banka azami vade sayısını 6 ay olarak duyururken, aylık taksit tutarı 1.739,59 TL olarak hesaplandı.

Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi 2022

Düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri de kamu bankası Ziraat Bankası oldu. Banka yüzde 1,55’ten başlattığı faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar kredi hizmeti alınabileceğini belirtti.

Vakıfbank’tan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi 2022

Vakıfbank da yeni dönemde düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Yüzde 1,55 başlangıç faiz oranlı, 36 ay vadeli, 3 ay taksit ertelemeli kredi hizmetinin üst limiti 125 bin TL olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.