Bankacılık

Bu yöntemle market alışverişi ucuza gelecek: Temassız özelliği ile yapılan ödeme 150 TL kazandırıyor

İş Bankası Bankamatik Kartın temassız özelliğini kullanarak yapılacak ödemelere 150 TL MaxiPuan hediye ediyor. Temassız özelliğe sahip Bireysel Bankamatik Kart ile tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışveriş 10 TL toplamda 150 TL MaxiPuan kazandırıyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinden ya da İşCep uygulaması aracılığı ile kampanyalar bölümünü kullanarak katıl butonuna basmak yeterli. Kampanyanın bugün sona erecek fırsatından hemen yararlanmak isteyenler mobil uygulamayı cep telefonuna indirip katılım sağlayabilir. Ardından yapılacak alışveriş sonrası kazanılan MaxiPuanlar değerlendirilebilir. Cep telefonuna Maksimum Mobil uygulaması indirilir. “Kampanyalar” bölümüne gelinir. İlgili kampanya bulunduktan sonra “Katıl” butonuna basılır.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

İş Bankasının Bankamatik Kart sahiplerine sunduğu özellik temassız ödemelerde değerlendirilebiliyor. Temassız Bankamatik Kart ya da Temassız Maximum Genç Bankamatik Kart sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor. Tek seferde de farklı günlerde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri temassız ödemeler değerlendirmeye alınıyor. 150 TL ve üzeri temassız ödeme işlemlerinin yalnızca ilki kapsamda değerlendiriliyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya boyunca geçerli olacak olan kartlar temassız özelliğe sahip Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik kartlarıdır. Temassız özellik dışında POS cihazlarından şifre girilerek yapılacak işlemler, uygulama üzerinden yapılacak işlemler ya da sanal POS aracılığı ile yapılacak alışverişler kapsam dışında tutuluyor.

Ürün iptal ya da iade işlemlerinde kampanyadan yararlanılamıyor. Vergi ödemeleri, fatura ödemeleri, prim ödemeleri, nakit para çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

KAZANILAN 150 TL MAXİPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabiliyor. Kapsamda en fazla 150 TL MaxiPuan kazanılıyor. Maximum üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişler değerlendiriliyor. Farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Kampanya süresi devam ederken kazanılan puan MaxiPuanlar 6 Eylül tarihinde hesaba yükleniyor. Bireysel Bankamatik Karta yüklenecek olan hesaplar 31 Ekim tarihine kadar kullanılabiliyor.

Temassız özelliğe sahip bankamatik kartının işlem limiti 750 TL’dir. Limit tamamlandığında tek seferlik şifreli işlem yapmak limitin yeniden sıfırlanmasını ve kullanılabilir hale gelmesini sağlayacaktır. İş Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde durdurma ya da değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.