Büyük iddia: Bitcoin yarışa daha yeni başladı!

RHODL göstergesi, mevcut boğa yarışının yalnızca P'sinin tamamlandığını gösteriyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Büyük iddia: Bitcoin yarışa daha yeni başladı!
RHODL göstergesi, mevcut boğa yarışının yalnızca P'sinin tamamlandığını gösteriyor.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

28 Ekim'deki bir Twitter tartışmasında Mitch Klee verileri , mevcut boğa koşusunun yalnızca %50'sinin tamamlanmış olması koşuluyla yeni kanıtları analiz etti.

RHODL daha fazla artış istiyor

Popüler analist Philip Swift tarafından oluşturulan Gerçekleştirilmiş HODL Oranı (RHODL) göstergesini kullanan Klee, Bitcoin'in hala önceki boğa piyasalarının zirvesinde verilen klasik zirvelerden uzak olduğunu gösterdi.

RHODL, iyi bilinen HODL Waves cihazına dayanmaktadır ve büyüyen boyutu, sürekli hızlanan boğa piyasalarıyla uyumludur - ikisi de aynı anda zirveye ulaşır.

Bir Twitter yorumunun parçası olarak , "RHODL oranı, satıcıların tükendiğini gösteriyor ve biz daha yolun yarısındayız" dedi.

Cointelegraph'ın bildirdiği gibi, RHODL, boğa koşusunun bir uzantısını öngörmede yalnız değil. Diğer boğalar arasında, Bitcoin'in dönüm noktasına ulaşmak için hala altı ayı olduğunu söyleyen Bitcoin'in Stoktan Akış model üreticisi PlanB yer alıyor.

Bitcoin döviz kuru zirvesi "etkileyecek kadar yüksek olmalı"

Klee, Kraken Menkul Kıymetler Borsası editörlerinden Pete Rizzo'nun yorumlarıyla yanıt verdi.

Anthony Pompliano'nun ev sahipliği yaptığı Best Business Show podcast'inin son bir bölümünde Rizzo, döngüsel fiyat artışlarını "bitcoinlere psikolojik saldırılar" olarak nitelendirdi.

“Bir Bitcoin zirvesi yaratmak istiyorsanız, asla satmayan bazı Bitcoin boğalarını biraz Bitcoin’den vazgeçmeye ikna etmeniz gerekiyor” dedi.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN