Bankacılık

Cebinde Vakıfbank kartı olanlar dikkat: Akaryakıt harcamalarınıza 60 TL hediye edilecek!

Akaryakıt fiyatlarından ötürü bütçeleri sarsılan mevcut müşterileri için harekete geçen Vakıfbank, 30 Eylül tarihine kadar başvurulara açık olacak olan yeni akaryakıt kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASI EYLÜL 2022

Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de güncel ekonomik şartlar doğrultusunda yeni kampanyalar geliştirmeye gayret gösteren kamu bankası Vakıfbank, sene başından bu yana hem kart kampanyaları hem de avantajlı finansman hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Ocak ayının başından bu yana birçok farklı başlık altında onlarca avantajlı kampanya geliştirmiş olan Vakıfbank, bu kez de akaryakıt fiyatlarından yaka silken mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında 4 farklı günde tek seferde 350 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan müşterilerine 60 TL tutarında Worldpuan hediyesi vereceğini belirten kamu bankası, kampanya ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASININ AYRINTILARI

Vakıfbank, artana akaryakıt fiyatları karşısında bütçeleri zarar görmüş olan araç sahibi müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu yeni akaryakıt kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. Banka, kampanya dahilinde bilinmesi gerekenleri şu şekilde sıraladı:

  • Akaryakıt kampanyasından faydalanabilmek için söz konusu harcamaların 4 farklı günde, tek seferde yapılması gerekir.
  • Akaryakıt kampanyası müşteriye tanımlanır. Dolayısı ile bir müşteri bankadan birden fazla Worldcard’a sahip olsa dahi kampanyaya en fazla bir kere katılabilir ve 60 TL’den fazla hediye para kazanamaz.
  • Akaryakıt kampanyasına ek kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 350 TL’lik akaryakıt harcamasından yalnızca biri kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • Bankanın yeni akaryakıt kampanyasına Bankomat kartları, Business Card’lar, sanal kartlar, yurt dışı işlemleri, nakit çekimler, e- ticaret ve mail order harcamaları dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan olan harcamanın iptal edilmesi durumunda hediye para geri alır.
  • Akaryakıt kampanyası kapsamında kazanılmış olan hediye TL’ler, 5 Ekim tarihine kadar karta aktarılır. 21 Ekim tarihine kadar kullanılmamış olan hediye TL’ler, banka tarafından geri alınır.

VAKIFBANK AKARYAKTI KAMPAMYASI BAŞVURUSU EYLÜL 2022

Artan akaryakıt fiyatları karşısında kamu bankası Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan destek nitelikli yeni kampanyası, araç sahibi mevcut müşterilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Müşteriler akaryakıt harcamaları karşısında bütçelerinin bir nebze olsun ferahlaması adına kamu bankasının yeni kampanyasına nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladı. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu bir metin ile kampanya katılım sürecine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan 60 TL değerinde hediye para kazanımlı yeni akaryakıt kampanyasından yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin, müşteri no/ T.C. kimlik no ve şifre bilgileri aracılığı ile Vakıfbank Mobil uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş işleminin tamamlanmasından sonra açılan ekranda yer alan “kampanyalar” kısmından akaryakıt kampanyasının bulunması ve kampanyaya “hemen kazan” onayının verilmesi gerekmektedir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.