Bankacılık

CEPTETEB otel harcamaları kazandırıyor: Otel rezervasyonuna özel yüzde 10 indirim fırsatı!

Alışverişte yeni bir süreci başlatan online ödemeler CEPTETEB ile daha hızlı ve güvenli hale geliyor. CEPTETEB süper ile otel rezervasyonları yüzde 10 indirim ile yapılabilecek. Kampanya sürecine dair detaylar belli oldu.

CEPTETEB otel rezervasyonlarında indirim kampanyasından yararlanabilmek için CEPTETEB mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru sürecinin tamamlanması gerekiyor. Alışveriş süreci otelin internet sitesi üzerinden tamamlandığında rezervasyon harcamalarının yapıldığı alanda ek indirim tutarı üzerinden düşülür ve faturaya yansıtılır.

CEPTETEB Otel Harcamasına %10 İndirim Kampanyası Kazandırıyor

CEPTETEB Süper alışveriş platformu ile otelz.com üzerinden yapılacak otel rezervasyonlarında online ödemeye özel %10 indirim fırsatını kamuoyu ile paylaştı. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin otel rezervasyonlarını online ödeme ile Ceptetep süperden yapmaları gerekecek.

CEPTETEB Otel Harcamasına %10 İndirim Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

CEPTETEB süper ile sunulan indirimli alışveriş fırsatından yararlanabilmek için CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi gereklidir. Uygulama içerisinde cüzdan alanına geçiş yapılır. Bu alan üzerinden Ceptetep süper ile online alışveriş gerçekleştirilebilir. Kampanya 31 Mayıs tarihinde son bulacak. Tüm otel rezervasyonları için geçerliliği bulunacak.

CEPTETEB Otel Harcamasına %10 İndirim Kampanyası Detayları

CEPTETEB ile alışveriş yap yüzde 10 otel indirimi Kazan kampanyasından yararlanabilmek için detaylar belli oldu. Kampanya kapsamında sunulan fayda sadece CEPTETEBe özeldir. Kampanya tarihleri arasında yapılacak harcamalarda indirim tutarı geçerlidir.

  • TEB ve CEPTETEB tüm banka kartları ve kredi kartları ile yapılacak online ödemeler geçerli olacak.
  • Sunulan yüzde on indirimden yararlanabilmek için “rezervasyon yap butonu ile sayfada devam ederken toplam fiyat alanına gelindiğinde online ödemeye özel %10 indirim yapıldığı fark edilecektir.
  • Kampanya farklı bir promosyon ya da indirim kodu ile beraber kullanılamaz.
  • TEB, CEPTETEB tüm banka kartları ve kredi kartları ile yapılan online ödemeler kabul edilecek.
  • Kampanya 31 Mayıs tarihinde son bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.