Bankacılık

CepteTEB yeni kampanyasını duyurdu: Uçak bileti ve otel rezervasyonlarına yüzde 10, araç kiralama bedellerine yüzde 15 indirim yapılacak!

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kolu olan CepteTEB, artan bilet, araç kiralama ve konaklama fiyatlarına karşın mevcut müşterilerinin yanlarında yer alma kararı verdi. Bu kapsamda yeni bir seyahat kampanyası düzenlediğini duyuran dijital banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

CEPTETEB SEYAHAT KAMPANYASI EYLÜL 2022

CepteTEB’in resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni seyahat kampanyasının detaylarına göre ilgili şartları sağlayan tüm mevcut müşterilere uçak bileti ve online ödemeli otel rezervasyonları için yüzde 10, günlük araç kiralama harcamaları için ise yüzde 15 oranında indirim hakkının verileceği bilgisi kaydedildi.

CEPTETEB SEYAHAT KAMPANYASININ AYRINTILARI

CepteTEB’in seyahat kampanyası kategorisi altında geliştirmiş olduğu indirim hediyeli yeni kampanyadan yararlanmak isteyenler için ayrıntılar belli oldu. Dijital banka, söz konusu kampanyaya ilişkin ayrıntıları şu şekilde sıraladı:

 • Kampanya kapsamında uçak bileti indiriminden yararlanmak için harcamaların turna.com firmasından alınması gerekir.
 • com firmasında listelenmiş olan uçak bileti fiyatları, yüzde 10 indirimli olarak sıralanmıştır.
 • 2 bin TL’ye kadar olan uçak biletleri için azami indirim yüzde 10, 2 bin TL ve üzeri tutarlı harcamalar için ise yansıtılacak olan maksimum indirim tutarı, 200 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan uçak bileti indirim hakkı bankanın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
 • İndirim hakkının tanımlanmış olduğu biletlerin iptal veya iade edilmesi durumunda yüzde 10’luk indirimin iptal tutarının üzerinde olup olmadığına bakılır. Eğer indirim tutarı iptal tutarının altında ise müşteriden ek ücret talep edilir.
 • Kampanya kapsamında otel rezervasyonu indiriminden yararlanmak için harcamaların Otelz.com firmasından yapılması gerekir.
 • com rezervasyonlarına uygulanacak olan maksimum indirim oranı yüzde 10’dur.
 • com platformunda yer alan tüm online oteller için yüzde 10’luk indirim hakkından faydalanılabilir.
 • Kampanya kapsamında araç kiralama indiriminden yararlanmak için harcamaların Yolcu360.com firmasından yapılması gerekir.
 • com firmasından yapılan harcamalar için tanımlanacak olan maksimum indirim tutarı, yüzde 15’tir.
 • com firmasından yapılan harcamalar için yansıtılacak olan indirim tutarı, yalnızca 1- 29 gün aralığında olan yurt içi ve yurtdışı araç kiralamaları için geçerlidir.

CEPTETEB SEYAHAT KAMPANYASI BAŞVURUSU 2022

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kolu olan CepteTEB aracılığı ile geliştirilmiş olan yüzde 15 araç kiralama ve yüzde 10 uçak bileti ile otel rezervasyonu indirimi sunan yeni kampanya, seyahat planlayan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. CepteTEB, kampanyaya katılmak isteyen tüketiciler için kampanya başvuru detaylarını yayınladı.

CepteTEB’in resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan kampanya katılım detaylarına göre söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin 9 Ekim tarihine kadar CepteTEB mobil uygulaması içerisinde yer alan Cüzdan kategorisinden CepteTEB Süper platformuna giriş yapmaları ve ilgili indirim kategorisi içerisinde yer alan firmalardan online harcama yapmaları gerektiği bilgisi kaydedildi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.