Çocuklara BES Fırsatı Başladı! Birçok Aile Garanti BBVA'da Buluştu!

Türkiye'de en çok tercih edilen bankalar arasında bulunan Garanti BBVA'dan bir ilk geldi. Çocuklarına BES imkanı sunmak isteyen ebeveynlerin başvurması gereken tek yer Garanti BBVA oldu. Müşterilerine her zaman yenilenen kampanyaları ile birçok avantaj sunan Garanti BBVA bu sefer ebeveynleri ve çocukları düşünerek yeni bir kampanyaya adım attı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Çocuklara BES Fırsatı Başladı! Birçok Aile Garanti BBVA'da Buluştu!
Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar arasında bulunan Garanti BBVA’dan bir ilk geldi. Çocuklarına BES imkanı sunmak isteyen ebeveynlerin başvurması gereken tek yer Garanti BBVA oldu. Müşterilerine her zaman yenilenen kampanyaları ile birçok avantaj sunan Garanti BBVA bu sefer ebeveynleri ve çocukları düşünerek yeni bir kampanyaya adım attı…
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Çocuklarını BES imkanı altında tutmak isteyen ebeveynler garanti kampanyasıyla istedikleri şansa kavuşabilir. Garanti BBVA sürekli olarak yenilediği kampanyalar ile müşterilerini sevindirirken, bu sefer ebeveynlerin yüzünü güldürdü.

Çocuklar için yapılabilen BES kampanyası 1 Eylül 2021- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında başvuruya açık olacak. Çocuklarının velisi ya da vasisi olan müşteriler kampanyaya başvuru yapabilir. Başvurunun tek koşulu 18 yaş altı bireyler için başvuru yapılması gerekir ve başvurusu onaylanan bireyler 60 TL bonus kazanma fırsatı yakalıyor. Bireysel emeklilik sistemi kampanyasına çocukları için başvuran bireylerin ilk katkı payı ödemesi sonrasında ki 10 iş günü içerisinde kampanya dahilinde olan 60 TL bonus ilgili kredi kartına aktarılır.

Garanti BBVA Çocuklar İçin BES Kampanyasına Nereden Başvuru Yapılır?

Garanti BBVA’nın çocuklarının geleceği için çalışan ebeveynlere sunduğu BES kampanyası oldukça ilgi gördü. Kampanya süresi bitmeden yapılan başvurularda müşteriler oldukça kârlı çıkıyor. Garanti BBVA BES kampanyasına başvurulur, mobil bankacılık, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve Garanti BBVA şubelerinden kolayca yapılır. Müşteri hizmetleri ebeveynlerle her durum ve koşulları paylaşmakla yükümlü olup Garanti BBVA’nın her zaman ilk önceliği müşterileri olmaktadır. Garanti BBVA önce müşterilerini düşünerek kampanyalarını güncel sorunlara çözüm olarak ayarlamaktadır.

Garanti BBVA’dan Çocuğuna BEŞ Yaptıranlarına Hediyeler Yağıyor

Garanti BBVA kampanyaları bitmek bilmiyor. Sürekli değişen ve her zaman müşterilerinin yanında olan kampanyaları ile Garanti BBVA bu sefer de kampanya dahilinde hediyeler yağdırıyor. Garanti BBVA ebeveynleri çocuklarına BES imkanı sunarken aynı zamanda da hediye kazanma şansı yakalıyor. Garanti BBVA’nın BES kampanyası kapsamında dağıtılan hediyelerin içerikleri her döneme göre değişiklik gösterirken müşterilerin yüzünü de güldürüyor.

Birinci dönem kapsamında, MacBook Air, Apple M1, iPad Pro,  AirPods Pro ve 1.000 TL değerinde TRENDYOL hediye çeki dağıtıyor. 2.dönemde ise MacBook Air, iPhone 12, Xbox series, 1.000 TL’lik TRENDYOL hediye çeklerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. 3.dönemde dağıtılan hediyeler ise iPhone 12, iPad Pro, Apple Watch ve 1.000 TL değerinde TRENDYOL hediye çeki veriliyor. Kampanyanın son dönemi olan 4.dönemde ise MacBook Air, iPhone 12, Xbox series, 1.000 TL’lik TRENDYOL hediye çeki dağıtımına devam ediyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN