Bankacılık

Denizbank kesenin ağzını açtı: Faizler yüzde 0’a düştü! 5 bin TL’lik nakit desteğinin yanında, Blu TV üyeliği hediye!

Yeni bir aya girilmesi ile birlikte içerisinde hem finansman hizmetini hem de dijital platform üyelik hediyesini barındıran yeni kampanyasını duyuran Denizbank, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

DENİZBANK’TAN SIFIR FAİZLE TAKSİTLİ NAKİT AVANS+ BLU TV HEDİYESİ KAMPANYASI!

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan Denizbank, 30 Eylül tarihine kadar geçerli olan yeni kampanyasını duyurdu. Banka yeni müşterilerine 6 ay azami vadeli sıfır faizli 5 bin TL üst limitli finansman hizmetinin yanında, 1 yıllık Blu TV üyeliğinin de hediye edileceğini bildirdi.

DENİZBANK KAMPANYASININ AYRINTILARI

Denizbank tarafından düzenlenmiş olan Blu TV üyeliği hediyeli yeni faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının detayları belli oldu. Banka, ilgili kampanyasının ayrıntılarını şu şekilde sıraladı:

 • Kampanyadan yalnızca yeni Denizbank müşterileri yararlanabilir. Mevcut müşteriler, söz konusu kampanyaya başvuru yapma hakkına sahip değillerdir.
 • Kampanya kişi ismine tanımlıdır. Bu sebep ile yeni müşteri birden fazla karta sahip olsa dahi kampanyadan yalnızca bir kereliğe mahsus olmak üzere yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için başvuru tarihi itibari ile açık statüde bulunan bir Denizbank kartına sahip olmamak gerekir. Mevcut kartın kapatılıp kampanyaya sıfırdan başvuru yapılması, banka tarafından dikkate alınmaz.
 • Kampanya kapsamında sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için son tarih 15 Ekim 2022 olarak belirlenmiştir.
 • Kampanya kapsamında başvuru yapılabilecek olan minimum taksitli nakit avans tutarı, 250 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında onaylanmış olan taksitli nakit avansların kullanımları için kartın fiziken teslim alınması gerekir.
 • Onaylanan Business kartlar, ek kartlar, banka kartları ve Net kartlar, kampanya kapsamında değerlendirilmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanmış olan Blu TV üyelik hediyesi kredi kartının ilk işlem tarihini takip eden ayın 10’uncu günü kullanılabilir.
 • Blu TV üyelik hediyesi için ek bir başvuru yapılması gerekir.
 • Hak edilmiş olan Blu TV üyelik hediyesinin geçerli olabilmesi için söz konusu onay kodunun ilk 30 gün içerisinde aktifleştirilmesi gerekir.
 • Tanımlanan Blu TV üyelik hediyesi kodları, yalnızca yurtiçi kullanımları kapsamaktadır.

DENİZBANK’IN SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan sıfır faizli 6 ay azami vadeli taksitli nakit avans kampanyasından ve 1 yıllık Blu TV üyeliği hediyesinden yararlanmak isteyen tüketiciler, bankanın kampanya başvuru sürecine ilişkin yayınlamış olduğu bir bilgilendirmenin olup olmadığını araştırmaya başladı. Banka, söz konusu arayışlara resmi internet sitesi üzerinden yanıt verdi.

Denizbank yeni kampanyasına ilişkin yayınlamış olduğu başvuru detaylarında, öncelikle tüketicilerin Mobil Deniz uygulamasını indirmeleri gerektiğini sonrasında da ilgili ekranda yer alan talimatlar aracılığı ile banka müşterisi olma sürecini tamamlamaları gerektiğini bildirdi. Tamamlanan üyelik sürecinin ardından yine uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından kredi kartı başvurusu yapılması gerektiğini belirten banka, kart başvurusunun onaylanmasının ardından taksitli nakit avans başvurusunun kuruma iletilebileceğini açıkladı.

Denizbank kart başvurusundan sonra taksitli nakit avans başvurusu da onaylanmış olan yeni müşterilerin, Blu TV üyelik hediyesi için mobil uygulamanın açılan ekranında bulunan “kampanyalar” kısmından bir kod oluşturmaları gerektiğini ve ilgili kodu da Blu TV üyelik ekranı aracılığı ile aktifleştirmeleri gerektiğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.