Bankacılık

Denizbank vadeli mevduatlarda yüzde 21 hoş geldin faiz kampanyasını duyurdu!

Bankalar arasındaki rekabet her kulvarda hızlanarak devam ediyor. Temmuz ayından itibaren, yaz dönemi kampanyalarıyla birlikte özel bankalar arasında emekli promosyon ödemeleri ve limitleri konusunda müthiş bir rekabet başlamıştı ve bankalar, emekli promosyonlarında giderek limitleri artırmıştı. Potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen bankalar, yaz kampanyalarının ardından promosyon kampanyaları devam ederken Eylül ayının gelişiyle birlikte sonbahar kampanyalarını da peş peşe duyurmaya başladı.

Bu alanda kampanyalar çeşitlilik gösterirken, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi kampanyaları ve birikim yapmak isteyenler için de mevduat kampanyaları peş peşe gelmeye başladı. Bu kapsamda Denizbank da vadeli mevduatlarda yeni kampanyasını duyurarak dikkatleri çekti. Birikim yapmak isteyenler için Denizbank, mobilden müşteri olanlara Hoş Geldin faizi sunuyor. İşte detaylar…

DENİZBANK’TAN HOŞ GELDİN FAİZLİ MEVDUAT KAMPANYASI

Elinde birikimi bulunan ve birikimlerini kazanca dönüştürmek isteyenler, son dönemlerde küresel finans piyasalarında yaşanan dalgalanmalardan dolayı daha güvenli buldukları yollara başvurmaya başladı. Bu noktada bankaların sunduğu vadeli mevduat hesapları da diğer yatırım türlerine göre daha garanti kazanç vaat ettiği için, vatandaşlar birikimlerini mevduatlarda en yüksek faiz oranını sunan bankalarda değerlendirmek için araştırmalara başladı. Denizbank da elinde birikimi olan ve birikimlerini kazanca çevirmek isteyenler için avantajlı hoş geldin faizlerini sunmaya başladı. Denizbank, mobilden müşteri olanlara %21,00 hoş geldin faizi sunuyor.

Denizbank’ın sunmuş olduğu hoş geldin faiz oranından yararlanmak isteyenlerin MobilDeniz uygulaması üzerinden mevduat hesabı açması gerekiyor. MobilDeniz uygulaması ve İnternet Bankacılığı üzerinden yapılan 30 – 180 gün vadeli 5 bin TL’den 2 milyon TL’ye kadar vadeli mevduat Hoş Geldin hesabı açılışlarına yüzde 21,00 faiz oranı sunuluyor. Şubeler üzerinden yapılan 5 bin TL’den 2 milyon TL’ye kadar vadeli hesap açma işlemlerine ise yüzde 20,00 hoş geldin faizi sunuluyor. Faiz oranları yıllık, brüt ve basit faiz olarak sunuluyor.

KAMPANYADAN KİMLER NASIL YARARLANABİLİR?

Denizbank müşterilerinin hoş geldin faiz oranlarından yararlanabilmeleri için, Denizbank’ta son 1 aydır açık olan TL / USD / EUR ve Altın vadeli mevduat hesabının olmaması ve bu kampanyadan son 6 ay içerisinde yararlanmamış olması gerekiyor. Denizbank, söz konusu kampanyada faiz oranını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutuyor. MobilDeniz ve İnternet kanalı ile kampanyaya katılım, sadece mevcut Denizbank müşterileri için sunuluyor ve Denizbank müşterisi olmayanlar ancak Denizbank fiziki şubeleri üzerinden başvuruda bulunabiliyor.

HOŞ GELDİN FAİZLERİ VE KAMPANYA DETAYLARI

Denizbank tarafından sunulan hoş geldin faiz oranlı mevduat hesabı kampanyasında 30 – 180 gün arası vadede (şubeden başvuruda) %20,00 faiz oranı, 5.000 TL – 2 milyon TL aralığı, %5 stopaj oranı sunuluyor. Bir diğer yandan Denizbank’ta 30 – 180 gün arası vadede (MobilDeniz ve İnternet Bankacılığı başvurularında) %21,00 faiz oranı, 5.000 TL – 2 milyon TL aralığı, %5 stopaj oranı sunuluyor. Henüz DenizMobil uygulamasını kullanmayan Denizbank müşterileri de anında uygulamayı akıllı telefonuna indirerek uygulamaya kullanmaya başlayabilir. Söz konusu kampanya 1 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.