Denizbank Yarısı Bizden Kampanyası ile 600 TL'ye Varan İndirimler Başladı!

Türkiye üzerinde oldukça müşterisi bulunan Denizbank yeniden bir kampanya ile müşterilerini sevindirdi. Denizbank müşterilerine 600 TL'ye varan indirim varan indirim fırsatı sunuyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Denizbank Yarısı Bizden Kampanyası ile 600 TL'ye Varan İndirimler Başladı!
Türkiye üzerinde oldukça müşterisi bulunan Denizbank yeniden bir kampanya ile müşterilerini sevindirdi. Denizbank müşterilerine 600 TL’ye varan indirim varan indirim fırsatı sunuyor…
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Müşterilerine özel fırsatlar sunan Denizbank, yeni bir kampanya ile müşterilerinin hizmetinde. Müşterileri için birçok kampanyası bulunan Denizbank’ın bu sefer ki kampanyası kredi kartı alan müşterilerin ilk 3 ay ki internet alışverişinin yarısı Denizbank’tan karşılanıyor. Denizbank’ın resmî internet sayfasından paylaştığı duyuruya göre yeni kredi kartı başvurusu yapan müşterilerin 3 ay boyunca internet harcamalarının 600 TL’ye kadar olan kısmını bankanın karşılayacağını duyurdu.
Ekim ayında Denizbank kredi kartına başvuran kişilerin kartları onaylandığı taktirde bu kampanyadan faydalanma fırsatına sahip olacaklar.

Yarısı Bizden Kampanyasına Nereden Başvurulur?

Denizbank’ın yarısı bizden kampanyasına katılım sağlamak için sadece kart başvurusunda bulunmak yeterlidir. Denizbank müşterisi olan bireyler ve olmayan bireyler bu kampanyadan başvuru yaptığı, başvurusu onaylandığı taktirde yararlanmak hakkına sahip olur.  Denizbank’ın sunduğu yarısı bizden kampanyasına katılmak için Denizbank mobil bankacılık, internet bankacılığı, Denizbank şubeleri ve Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanarak yapılabilir. Kampanya 1-31 Ekim arasında onaylanan kredi kartı başvuruları için geçerlidir. Kampanya dahilinde ek kartlar kullanılamaz. Kampanya kapsamında müşterilerin Ekim, Kasım, Aralık ayında internetten yapılacak alışverişler üzerinde azami yarısı Denizbank tarafından karşılanacaktır. 3 ay içerisinde banka tarafından karşılaşılacak toplam tutar 600 TL iken aylık olarak 200 TL olarak belirlenmiştir. 

Denizbank Yarısı Bizden Kampanyası Özellikleri

Denizbank yarısı bizden kampanyasına katılım sadece kredi kartı başvurusu ile kampanyaya dahil edilir. Denizbank yarısı bizden kampanyasında başvurulan kart 3 ay içerisinde kampanya bitene kadar kapatma hakkı tanınmaz, kart kapatılamaz. Denizbank’ın sunduğu birçok fırsatta ki gibi yarısı bizden kampanyası da kişiye özeldir ve her müşteri sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanyadan yararlanan müşteriler için ay da en fazla 200 TL indirim kazanırken 3 ay da toplam 600 TL indirim hakkına sahip olurlar. Denizbank yarısı bizden kampanyasında pos cihazı zorunluluğu bulunmaz. 

Denizbank Destekli İndirim Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu yarısı bizden kampanyasında her müşterisine özel 600 TL indirim hediyesi bulunur. Denizbank müşterileri her zaman fırsatlardan yararlanabildiği gibi bu seferde 600 TL tutarında indirim kazandırıyor. Denizbank aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapılan ve başvurusu onaylanan her bireye 3 ay da tam 600 TL indirim sağlanır. Kampanya 3 ay geçerlidir ve sürekliliği devam etmez. Yarısı bizden kampanyası sadece Ekim, Kasım, Aralık aylarında geçerlidir ve bu indirim fırsatları başka bir ayda kullanılamaz, aktarılamaz. Başvurulan kredi kartı kapsamında geçerlidir, farklı bir karttan indirim uygulanmaz ve farklı bir karta indirim aktarılmaz. Yarısı bizden kampanyası dahilinde internet alışverişlerinde yapılan iptal/iadelerde kampanya indirimi geçerli olmaz ve kullanılamaz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN