Bankacılık

Halkbank ve Vakıfbank’tan Maaş Alan Emekliler Dikkat: 3500 TL’ye Kadar Ödeme Hesabınıza Yatacak! ATM’den Çekebileceksiniz!

Halkbank ve Vakıfbank müşterisi olan emekliler için açıklama yapıldı. Birçok avantajın yanı sıra karşılıksız 3500 TL'ye kadar ödeme yapılacak.

Bankalar arsında özellikle emekli müşterileri kendi bünyelerine çekmek için büyük bir rekabet bulunmakta. Düzenli maaş alan emekliler bankalar tarafından en güvenilir müşteri grubu arasında yer almakta. Bankalar emekli müşteri portföyünü genişletmek için birbirinden faklı kampanyalar düzenlemekte. Ancak o iki banka öyle bir kampanya düzenledi ki bütün gözleri üzerine çevirdi. Vakıfbank ve Halkbank emekli müşterilerine özel iki ayrı kampanya düzenlediği duyurusunu yaptı. Kampanyalar kapsamında emeklilere hem nakit promosyon desteği verilecek hem de uygun faiz oranlı kredi imkanı sunulacak. İşte bankaların düzenlediği kampanyaların ayrıntıları.

Halkbank ve Vakıfbank Promosyon Kampanyası

Halkbank ve Vakıfbank maaşını banka bünyesine taşıyan emeklilere geri ödemesiz promosyon kampanyası duyurusunu yaptı. Kampanya kapsamında alınan maaş tutarına göre değişen miktarda promosyon ödemesi yapılacak. Üstelik bu kampanyanın geri ödemesi yok! emekli maaşını bankaya taşıyanlara verilen promosyon tutarı ise;

  • Emekli maaşı 1.499 TL ve altı olanlara 2.350 TL
  • Emekli maaşı 1.500 ile 2.499 TL arasında olanlara 2.900 TL
  • Emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri olanlara ise 3.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi Kampanyası

Halkbank nakit sıkıntısı yaşayan emeklilere özel Mutlu Emekli Kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 100 bin TL üst limitli kredi verilecek. Kredinin yüzde 1.69 faiz oranı bulunurken 36 ay vade imkânı sağlanmakta. % 1.69 faiz oranı ve 36 ay vade ile çekilen 100.000 TL mutlu emekli kredisinin aylık 5.303, 89 TL taksit ödemesi hesaplanmakta.

Vakıfbank’tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyen Vakıfbank uygun faiz oranı ile dikkatleri çekti. Düzenlediği nakit ihtiyaç kredisi kapsamında üst limit olarak 125 bin TL belirleyen banka bu krediyi yüzde 1.55 faiz oranı ve 36 ay vade imkânı ile sunmakta. Ayrıca kredi kampanyasının 3 ay ödeme erteleme imkânı da bulunmakta. Kampanya kapsamında %1.55 faiz oranı ve 36 ay vade ile çekilen 40.000 TL kredinin aylık 1.534,25 TL taksit ödemesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.