Bankacılık

Devlet çalışanlarına hediye uçuş kampanyası duyuruldu: Başvurana o bankadan 1000 mil hediye

Kuveyt Türk Mobil görüntülü görüşme yolu ile banka müşterisi olan belirli meslek gruplarına özel havayolu şirketi ile yapılacak anlaşma kapsamında 1000 mil hediye kampanyasını duyurdu. Kampanya dahilinde sunulan fayda yalnızca seçili sektörlerde çalışma yaşantısı bulunan kişiler için geçerli olacaktır.

1000 MİL KAZANDIRAN KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Görüntülü görüşme yolu ile müşteri hesabı oluşturan Kuveyt Türk’lüler uçuş harcamalarını indirimli olarak yapıyor. Kampanya kapsamında sunulan fayda ilk kez Kuveyt Türk’lü olan ve bunu mobil bankacılık üzerinden gerçekleştiren meslek gruplarına yönelik olarak tek seferlik sunulacaktır.

1000 MİL KAZANDIRAN KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kuveyt Türk’ün Miles ve Smiles başvurusu yapan ve onaylanan müşterilere özel sunduğu kampanya hesap açılışının ardından geçerli oluyor. Kampanya kapsamında sunulan fayda 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak olup yapılacak ilk alışverişe 1000 mil hediye ediliyor.

1000 MİL KAZANDIRAN KAMPANYADA GEÇERLİ MESLEK GRUPLARI HANGİLERİDİR?

Kampanya kapsamında geçerli olan meslek grupları arasında öğretmen, mühendis, diş hekimi, doktor, mimar, avukat, öğretim üyesi, mali müşavir, eczacı, psikolog, veteriner, fizyoterapist, gözlükçü, hakim/savcı yer alıyor.

Hesap açma işlemi sırasında kişinin görev aldığı mesleği seçmesi ve ardından görüntülü görüşme yolu ile işlemleri tamamlaması gerekiyor. Eylül ayı sonuna kadar Miles ve Smiles başvurusu yapan ve onaylanan kişiler ilk alışverişlerinde 1000 mil hediye kazanıyor.

1000 MİL KAZANDIRAN KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Kuveyt Türk’ün kampanya kapsamında sunduğu faydadan yararlanmak isteyenlerin hesap açılışı sürecinin ilk adımında yer alan “ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum” adımının aktif hale getirilmesi gerekiyor. Kampanya kapsamında sunulan fayda farklı kampanyalarla aynı anda birleştirilerek kullanılamaz. Kuveyt Türk sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.