Para Piyasaları

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE, önceki günkü yükseliş ivmesine rağmen 0,23 doları aşamadı

Dogecoin'in fiyatı bugün düşüş gösteriyor, çünkü dün başka bir artışın engellenmesinin ardından önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla düşüşün devam etmesini bekliyoruz. Sonuç olarak, DOGE/USD çift tepe kurdu ve bu da bugünün ilerleyen saatlerinde ek satışlara yol açabilir.

Coin360 piyasa verilerine göre kripto para piyasası karışık sonuçlarla işlem görüyor. Bitcoin yüzde 0,37 değer kaybederken, Ethereum yüzde 4,52 değer kazandı. Bununla birlikte, kırmızı çubuklardaki kayıplar, yüzde 2'den fazla olmayan küçük veya ihmal edilebilir düzeydedir. 

Son 24 saatte Dogecoin fiyat hareketi: Dogecoin 0,2274 dolara yükseldi, bir gecede daha fazla yükselişi reddetti

DOGE/USD fiyatı son 24 saatte 0.2125 ila 0.2274 dolar aralığında dalgalandı ve önemli bir oynaklık gösterdi. Hacim yüzde 148,8 artarak toplam 2,4 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 28,44 milyar dolar civarında işlem görerek sekizinci sıraya yerleşti.

DOGE/USD 4 saatlik grafik: DOGE önceki kazancın izini sürmek istiyor

Dogecoin fiyatı dört saatlik grafik üzerinde çok baskı altında ve bunun bugün önemli bir geri çekilmeye yol açması bekleniyor.

Dogecoin'in fiyatı, önceki haftadaki düşüş eğiliminin yeniden başlamasının ardından son birkaç gündür menzile bağlıydı. DOGE/USD, 0.215 doların üzerinde birkaç günlük konsolidasyonun ardından katı bir düşük nokta oluşturarak 0.186 dolara yükseldi.

Yine de 28 Kasım'da fiyat daha da düştükten sonra küçük bir artış oldu. DOGE'yi önceki 0,215 dolarlık destek seviyesinin ve direncinin üzerine iten daha yüksek bir düşük seviye kuruldu.

Dogecoin fiyatı dün gece boyunca gerçekleşen ikinci yükseliş testiyle yeni bir düşük seviyeye düştü. Desen bugün düşüş eğilimini sürdürdü ve bu sabah düşüş momentumunun ele geçirilmesiyle sonuçlandı.

Dogecoin Fiyat Analizi: Sonuç 
Dogecoin'in fiyatı bugün düşüş eğiliminde, çünkü ek yükseliş bir gecede yine reddedildi ve bu sabah 0,215 dolara düştü. Bugün ilerleyen saatlerde, ayılar daha yüksek bir dip noktası ararken, DOGE/USD'nin daha da düşmesini bekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.