Para Piyasaları

Dogecoin için güzel haber! Ünlü analiste göre bu gelişme DOGE fiyatına iyi gelecek!

Son iki ayda yüzde 15 gerileyen Dogecoin fiyatına rağmen ağdaki aktif adres sayısında yaşanan yüzde 265’lik artış umut veriyor. Kripto para analisti Ali Martinez ise bu gelişmeyi, “Yakında DOGE fiyatına yansıyabilecek olumlu bir işaret” olarak yorumladı.

Dogecoin (DOGE) fiyatı son iki aydaki yüzde 15’lik düşüşle yatırımcılarına isteneni veremezken, ağdaki artan aktivite umut veriyor. Ünlü kripto para analistine göre bu gelişmeler yakın zamanda DOGE fiyatına yansıyabilir!

DOGE AĞINDAKİ AKTİF CÜZDAN SAYISI YÜZDE 265 ARTTI

Kripto para analisti Ali Martinez tarafından paylaşılan IntoTheBlock’a ait veriler, DOGE ağındaki aktif adres sayısında yüzde 265’lik artış kaydediyor. Verileri yorumlayan Ali Martinez, “Yakında DOGE fiyatına yansıyabilecek olumlu bir işaret” olarak yorumladığı gelişmeye göre ağdaki adres aktif sayısı 14 bin 470’den 38 bin 430 adedi aştı.

ARTAN DOGE BENİMSENMESİ VERİLERİ DESTEKLİYOR

DOGE, yakaladığı benimsenme ile ilham olduğu memecoin’leri etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Shiba Inu ile birlikte DOGE, Nasdaq listesindeki Coinbase Global’in bir bölümü olan Coinbase Commerce’de ödeme seçeneği olarak yer aldı.

Yine bu ay başında dünyanın en zengin insanı Elon Musk DOGE’yi destekleyeceğini açıklarken Las Vegas’taki yeraltı yolculuklarında Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başladı. Musk ayrıca Tesla web sitesindeki ürünler için DOGE kabul ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.