Editörün SeçimiEkonomi

DOHOL, KOZAL, SISE, TUPRS hisse önerileri! İşte Tacirler Yatırımın günlük teknik analiz bülteninden öne çıkanlar!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı. 29 Temmuz 2022 tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluşça DOHOL, KOZAL, SISE ve TUPRS hisse senetleri önerilirken, Bist100 yorumlandı. İşte detaylar…

Günlük hisse önerilerini paylaşan Tacirler Yatırım, bugün yükseliş beklediği dört isme ait hedef fiyat ve stop loss noktalarını paylaştı. Aracı kuruluş Borsa İstanbul (Bist100) yorumlarına da yer verdiği bülteninde kritik noktalara dikkat çekti.

29 TEMMUZ 2022 BORSA YORUMLARI

Dün sabah pozitif açılış gerçekleştiren BIST100 endeksi, gün içi dalgalı bir seyir izledi ve günü yüzde 0,03 azalışla 2.543,33 puan seviyesinden kapattı. Dün endekste en yüksek 2.574,38, en düşük 2.537,20 puan seviyesi görüldü ve toplamda 31.5 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Bugün yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 2.550 – 2.580 direnç aralığını takip edeceğiz. Bugün aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.520 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluşturmaya devam ederken, ana destek noktamız 2.500 puan seviyesi.

29 TEMMUZ 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesinde DOHOL, KOZAL, SISE ve TUPRS pay senetlerine yer verdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.