Para Piyasaları

Dünyaca ünlü isim kripto para piyasasını değerlendirdi: 2022’de sorunları NFT çözecek!

Kripto para piyasası son dönemde ağını genişletmeye devam ediyor. Yeni yılda yatırım yapacak kişiler uzmanların görüşlerini araştırıyor.

2021 yılının sonuna doğru döviz kurları ve altın fiyatlarındaki dalgalanmalar nedeniyle, kripto paralar yıl kapanışını istenilen seviyede yapamadı. Bu durum sonrasında birçok uzman isim yeni tahminlerini paylaşmaya başladı.

NFT’ler Kontrol Sağlamanın İlk Adımı

Shark Tank’tan önemli isim Kevin O’leary kripto para piyasasının uzun vadede kazanç sağlamasına rağmen bu araçların çöp olduğunu açıklayarak yatırımcıları endişelendirdi. Ünlü isim son zamanlarda NFT ilgisinden de bahsetti.

Ünlü milyoner yeni dönemde NFT’lerin birçok kripto para biriminden çok daha fazla kazançlı olacağı iddiasında bulundu. Yeni dönemde NFT’lerin parlayacağını açıkladı…

NFT’ler Sorunları Çözecek

Milyoner Kevin O’leary kendisine hediye gelen ürünlerin orijinal olup olmadığını bilemediğini ancak bunun NFT’ler ile çözülebileceğini ifade etti. Ayrıca envanter kontrolünün NFT’ler ile yapılacağını da açıkladı!

Büyük Şirket Yatırımlarıyla Benzer

Kevin O’leary Google ve Amazon’a yapılan ilk yatırımları şuan yatırım yapılan NFT’lere benzetti. Ünlü isim; “Amazon ya da Google yatırımları, yazılım olan yatırımlarıdır. BTC’i de o şekilde değerlendirmeli, sonuçta bir yazılım. Bunlara yatırım yapmayı düşünenler, kripto para birimlerine değil, yazılıma yatırım yapmak isteyip istemediğinin farkına varmalı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.