Düşük Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi N Kolay'da!

Türkiye'nin Aktif Yatırım Bankası olan N Kolay ile avantajlar bitmek bilmiyor. İhtiyaç sahiplerine uygun faiz oranları ile ihtiyacı kadar verilen krediler müşterilerin yüzlerini güldürdü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Düşük Faiz Oranları İle İhtiyaç Kredisi N Kolay'da!
Türkiye’nin Aktif Yatırım Bankası olan N Kolay ile avantajlar bitmek bilmiyor. İhtiyaç sahiplerine uygun faiz oranları ile ihtiyacı kadar verilen krediler müşterilerin yüzlerini güldürdü.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşan N Kolay yeni kampanyası ile müşterilerinden desteğini esirgemedi. Uygun faiz oranları ve seçilen vade seçenekleri ile önce müşterisini düşünen N Kolay, her ihtiyaca uygun kredi tutarları ile göz dolduran kampanyasını müşterilerine sundu.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Nedir?

Yenilenen kampanyalarında en çok talep gören N Kolay ihtiyaç kredisi nakite ihtiyacı olan müşterilerin bireysel faydalanabileceği kredi çeşitidir. N Kolay müşterisi olan her birey şubeye gitmeden dakikalar içerisinde başvurusunu yapabilir ve başvuru onaylandığı taktirde hafta sonu dahil olmak üzere kredi tutarı anında hesaba aktarılır.

N Kolay ihtiyaç kredisi ile en az 3 ay vadeli, en fazla 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredileri kullanılabilir. İhtiyaç kredisi kampanyasında kullanılabilecek en az kredi tutarı 2.000 TL iken en fazla tutar ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Her müşteri için faiz oranları değişkenlik göstereceğinden resmi web sitesi aracılığı ile kredi notu üzerinden faiz oranlarına bakılabilir.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

N Kolay’ın yeni kampanyası ihtiyaç kredisine başvurmak sadece birkaç dakika sürer. Müşterilerinin konforunu ve cebini düşünen N Kolay şubeye gitmeye gerek olmadan internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ediyor.

Birkaç adım ile kolayca yapılabilen ihtiyaç kredisi başvuruları onaylandığı taktirde gün/zaman farketmeksizin kredi tutarı anında müşterinin hesabına aktarılıyor. N Kolay müşterileri ve N Kolay ailesine yeni katılacak müşterilerin sorunlarına yardım eden N Kolay bu sefer de müşterilerinin yanında oldu.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Avantajları Nelerdir?

N Kolay ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bankanın müşterilerine sunduğu öncelik şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmek ve saatlerce kağıt imzalamadan kredi tutarının hesabına geçmesi. Dakikalar içerisinde yapılan başvurular ile kolayca kredi alınabilir ve müşterinin kendisine uygun faiz oranlarını görüntüleyebilmesine olanak tanınmıştır.

N Kolay’ın ihtiyaç kredisine TC vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan her birey başvuru yapma hakkına sahiptir. Kredi onaylandığı taktirde tahsis ücreti kesilerek geri kalan tutarın tamamı müşterinin hesabına aktarılır ve istenilen zamanda kullanım yapılabilir.
 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN