Düşük faiz oranlı 3 ay ertelemeli kredi imkanları başladı!

Birçok banka düşük faiz oranlı 3 ay ertelemeli kredi fırsatlarını sundu. İşte, ING Bank, QNB Finansbank, Türkiye İş Bankası ve Aktif Bank'ın başlattığı kampanyalar...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Vatandaşların merakla beklediği Aralık ayı, sonunda geldi. Aralık ayının gelmesi ile birlikte bazı bankalar da kredi geri ödemelerinde 3 ay erteleme fırsatlarını duyurdu. Vatandaşlar, piyasalarda yaşanan fiyat artışları ile birlikte acil nakit ihtiyacı yaşamaya başladı.

Yaşanan acil nakit ihtiyaçları ile vatandaşlar bankaların kredi fırsatlarını araştırmaya başladı. Birçok bankanın düşük faiz oranları ile sunduğu ihtiyaç kredisinin yanı sıra 3 ay ödeme kampanyaları da sunulmaya başlandı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bankaların kredi faiz oranları ve geri ödemelerde sunulan kampanyalarda düşük faizli konut kredisi imkanları da sunuldu.

ING Bank Kredi Fırsatları

Türkiye’nin önde gelen birçok bankası ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde 3 ay erteleme fırsatları sunmaya devam ediyor. ING Bank’ın yeni yıla kadar sürmesi beklenen kredi kampanyalarında banka %1,48 oranından başlayan düşük faizler sunuyor. Ayrıca ING Bank müşterileri için özel 5 bin TL’ye kadar faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyaları da devam ediyor.

QNB Finansbank Kredi Fırsatları

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunan bankalardan biri olan QNB Finansbank da nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar için %1,49’dan başlayan faiz oranları sunuyor. QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi yanı sıra banka, birçok farklı kredi türünde de özel faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Türkiye İş Bankası Kredi Fırsatları

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası da %1,75’ten başlayan faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Türkiye İş Bankası’nın sunduğu özel fırsatların da yılsonuna kadar sürmesi bekleniyor. 

Aktif Bank Kredi Fırsatları

Aktif Bank bünyesinde dijital bankacılık hizmetleri sunan N Kolay da 30 gün için %0 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Daha yüksek kredi taleplerinde ise N Kolay ihtiyaç kredileri %1,59’dan başlayan oranlarla sunuluyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber