Düşük faiz oranlı borç kapatma kredisi fırsatları başladı

Son dönemde kredi kampanyaları dikkatleri çekiyor. Son olarak bankalar borç kapatma fırsatları ile gündeme geldi. İşte detaylar...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tüketici fiyatlarının (TÜFE) Kasım ayında %3,51 oranda ve yıllık %21,31 oranda arttığını açıkladı. Ancak birçok vatandaş çarşıda, pazarda, markette, bakkalda hissedilen enflasyonun daha yüksek olduğunu düşünüyor. Zira vatandaşların alım gücü pandemi döneminde küresel olarak görülen enflasyon artışında ciddi anlamda zayıfladı. Öte yandan yurtiçi piyasalarda artan döviz kurları da vatandaşları kredi kartlarını ve kredileri kullanmaya itti.

Hal böyle olunca da birçok vatandaş bankalara karşı borçlu durumda kaldı. Ancak ING Bank, QNB Finansbank, Türkiye İş Bankası ve TEB gibi bankalar, borç transfer kredilerinde faiz oranlarını güncelleyerek yeni bir dönem başlattı. Kredi, nakit ya da kredi kartı borcu olan vatandaşlar dikkat…

ING Bank

ING Bank, düşük faiz oranları ile borç kapatma kredisi sunmaya devam ediyor. Esnek ödeme koşullarının sağlandığı kredi oranları ile ING Bank, borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için borç kapatma kredisi desteği ile çözümler sağlıyor. 

ING Bank Borç Transferi Kredisi’nde 24 aya kadar vade ve %1,59’dan başlayan faiz oranları sunuluyor. Bu sayede ING Bank, borçlu vatandaşlara borçlarını tek çatı altında toplama fırsatı da sunuyor.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası Borç Transferi Kredisi’nde 36 aya kadar vade seçenekleri ile özel faiz oranları uyguluyor.

Borçların İş Bankası’nda birleştirmek isteyen vatandaşlar için %1,75’ten başlayan faiz oranları sunuluyor. Ayrıca İş Bankası üzerinde borçlarını birleştirmeyi tercih eden vatandaşlar için özel faiz oranları da sunulacak.

QNB Finansbank

QNB Finansbank da tüm borçlarını QNB Finansbank kredisi ile kapatma talebinde bulunan ve düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen vatandaşlara fırsatlar sunuyor.

Diğer bankalara borçları olan vatandaşlar borçlarını QNB Finansbank çatısında birleştirirse %1,69’dan başlayan faiz oranları ve 36 ay vade seçeneklerinden yararlanabilecek.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber